Rüyada Dev görmek (İmam Nablusi) 5 üzerinden 3.78 | Toplam : 9 kişi
 1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 1,311
  Tecrübe Puanı: 15

  Rüyada Dev görmek (İmam Nablusi)


  DEV

  Rüyada masallarda anlatılan bir devi görmek, düşmanlarla yorumlanır. Bir devin üzerine saldırarak onu öldürmek veya yemek istediğini görmek, rakiplerinin kendi etrafında çevrelendiğini ve onu her sahada ortadan kaldırmak ve yok etmek

  istediklerine yorumlanır. Bunun için bu hususta daha dikkatli olması gerektiğine ve ticari sırlarını herkesten saklamasına delalet eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  EFRUMİE Bayan Üye
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Üye No: 104894
  Mesaj Sayısı: 362
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Dev görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada dev görmek sizi çekemeyen ve kıskanan bir çok kişiler etrafınızda dolaşarak sizi alt etmeye çalışacaklarına ama sizin üstün zekanız sayesinde bu işi başaramayacaklar ve sizi kendilerine düşman olarak göreceklerine işaret eder.


 3. 3
  İBRAHİM g Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Dev görmek (İmam Nablusi)


  Rüyamda Türkiye'nin yeni yaptığı uçak gemisi tarzı bir gemiden güverteye elimde makinalı silah ile çıkıyorum havada yüzlerde uçan savaş aletleri var başta uzaylı sanıyorum sonra havaya dogru ateş ediyorum bildiğin savaş meydanında gibiyim sonra bı tünelin çıkışı gibi bir yere geldiğimde tünelin altında birden masallardaki gibi bir dev çıkiyo tünelin altına iniyorum onunla karşılaşıp tekrar tünelin üstüne çıkıp ona elimdeki silah ile üstten kafasına doğru sıkıyorum içimde onu yenmek isteği de bir hayli fazla anlamı nedir acaba


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Dev görmek (İmam Nablusi)


  Böyle bir rüya genellikle hayat mücadelesi olarak kabul edilir. İş ve ailevi hayatındaki sorunlarından kurtulmak için mücadele etmeye ve gerçek hayatta bazı endişelerinin olduğuna tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda kardeşim yarı çıplak şişman elinde büyük bir sopa olan dev adam tarafından alıkonulmuştu ve ben kardeşimi almaya gittiğimde ilk önce bir yerden geçeceksiniz dedi geçerken orda çukur oluştu ve kardeşim içine düştü sonra ben aradım ama bulamadım çukur kapanmış gibiydi yerin altında delikler vardı ama bakınıp duruyordum ağlayarak. Sonra herkes kardeşimin öldüğünü kabullendi.


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,572
  Tecrübe Puanı: 10

  Yapmak istediklerine engel olmak isteyen ve işine köstek olan kişiler olduğuna, bu kişilerin çekememezliği, kıskançlığı nedeniyle başarılı olmana engel teşkil etmelerine neden olmaktadır. Gözünü açık tutup dikkat etmelisin. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır tabi.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda bir devin zalim bir patron olduğu bi şirket var önce beni kovuyorlar sonra zorla çalıştırmak istiyorlar zorla koli taşıtmak falan istiyorlar sonra ben uzaklaşıyorum oradan bir şekilde olduğum bölgede bombalar patlamaya başlıyor yanımda da çocukluk arkadaşım var bize bişey olmuyor ama ortalık kargaşa içinde o bölgede eşimle buluşacağız sonra eşimin geldiği yönden iki tane bomba sesi daha geliyor ben o yöne koşarken telaş içinde uyanıyorum yorumlarsaniz çok sevinirim iyi çalışmalar


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,572
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayatınla ilgili, ailenle veya iş hayatında aldığın sorumlulukların omuzlarına büyük ağırlık oluşturduğunu, taşımakta güçlük çektiğini gösterir. Bunları yerine getirmek için çok çaba sarf ettiğine fakat manevi olarak kendini yorgun hissetmene neden olduğuna delalet eder. Hakkıyla bilen bir tek Allah'tır.


+ Yorum Gönder