Rüyada Fırtına görmek (İmam Nablusi) 5 üzerinden 3.38 | Toplam : 8 kişi
 1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 1,311
  Tecrübe Puanı: 15

  Rüyada Fırtına görmek (İmam Nablusi)


  FIRTINA

  Rüyada bulunduğu yerde bir fırtına koptuğunu görmek, işinde veya evinde bir tatsızlık çıkacağına; fırtınadan zarar görmek, bu tartışmanın çok kötü sonuçlanacağına; fırtınadan evinin çatısının uçtuğunu görmek, ev halkından birisinin ölümüne delalet eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 511
  Tecrübe Puanı: 6

  Cevap: Rüyada Fırtına görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada fırtına koptuğunu görmek aileniz içinde yada iş yerinizde yaşanılacak tatsız olayların olacağına ve bu olaylardan çok büyük zararlar göreceğinize ve sinirlerinize hakim olamayarak tartışmanın kötüye gideceğine işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada fırtına görmek


  Selamün Aleyküm Hocam 3 rüya gördüm sizden rica iki rüyamıda yorumlamanızı istediğim:
  1.Rüyam da fırtına hortum gibi v.s var hava karanlık fırtına da annem ben bir kaç kişi araba ile kaçıyoruz fakat annemin dayısının kızı arka da kalıyor ya da onu unutuyoruz o yüzden ben arabayı alıp geri dönüyorum onu almak kurtarmak için sonra orda bir kaç adamla dövüşüyorum yere düşürüyorum(burda bir kaç adamla dövüştüğümü olup olmadığını tam olarak hatırlamıyorum) o adamların başıyla mücadale ediyorum en sonda kafasını yere vurarak kanatıyorum öldürüyorum ve arabaya binip kurtarıyorum galiba o ara annemlerle diğer araba geliyor ve hep beraber kaçıyoruz.
  2.Rüyam da ise şu an okuduğum okulda ki çok sevdiğim bir hocamın bana nerelisin kimlerdensin diye sorduğunu görüyorum ve ben de buralıyım bu boylardanım diyorum.
  3.Rüyam da internetten ismimin anlamına baktığımı görüyorum.
  Hocam Allah Razı Olsun bunları sormayı düşünüyordum fakat hepsini tek tek size sormaktansa bir anda sorayım dedim.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Fırtına görmek (İmam Nablusi)


  Aleykum selam. Birinci rüyanın yorumu, gerçek hayatta bir çok şeyin karışacağına ve sorunlarla boğuşacak hale gelinmesine yorumlanır. İkinci ve üçüncü rüyan ise, özel bir şekilde tabir edilecek bir yönü yoktur. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda bir deniz kıyısındayız kumsaldayız kumlar sarı renkte çok güzel bir yer ancak fırtına var, rüzgar insanları uçuracak derecede bir sürü insan rüzgarın estiği yönde kaçıyor bense tam aksi yönde gitmeye çalışıyorum yüzüme rüzgar geliyor sürekli oysaki evim arka tarafımda ailem beni orada bekliyor bavulumu alıp evime dönecekmişim koşmaya çalışıyorum o esnada haberciler etrafı çekiyorken onlardan kaçıyorum beni çekmesinler diye. Sonra ailemin yanına ulaştığımı gördüm normal hayata dönmüşüm ve ne kadar zordu diye düşünüyorum.


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,541
  Tecrübe Puanı: 10

  Fırtına rüyalarının tabiri olumsuz olmaz. Yeniliklerin gerçekleşeceğine ilişkin durumların meydana geleceğini haber verirler. Etrafınızda fırtınanın oluşması hayatınızda yapmak isteyeceğiniz yeni bir değişikliğe karar vereceğinize ve yol belirlemenize delalet eder. En doğrusunu bir tek Allah bilebilir.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  rüyamda kampüs kafeteryasında ders çalışırken birden sert bir rüzgar esmeye başlıyor kafamı kaldırıp baktığımda hortum çıktığını ve bana doğru geldiğini görüyorum elime iki üç parça eşyamı alıp kafeteryanın iç tarafına geçiyorum insanlar var fırtına geliyor diyorum tuvalet kısmına giriyorum güvende olacağımı düşünerek orta bi kabine geçiyorum geçerken gözüme ileride üç dört tane çıplak erkek çarpıyor sadece arkadan görüyorum onları sonra kabinde bekliyorum bakıyorum ortalık duruluyor dışarı çıkıyorum girişteki kocaman palmiye ağacı devrilmiş etrafa bakarken tekrar sert bir rüzgar esiyor o rüzgar önümde kocaman bir ineği sürüklüyor sanırım ölüydü inek kalkıp yurda gidiyorum arkadaşlarım uyuyor herseyden bi haberler birisinin yanına gidiyorum ben gidince titremeye ve adımı söylemeye başlıyor dürtüyorum uyanmaya çalışıyor ama başaramıyor tıpkı karabasan olayı gibi neyse camdan bakıyorum dışarı bir hortum daha çıkıyorum ardından sert rüzgar esiyor ama rüzgarla beya bi dumanda savruluyor sonra ailem merak etmesin diye babamı arıyorum ve bana benimle konuşmadığı küs olduğunu söylüyor o şekilde uyandım


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,541
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Gelecek ile ilgili ardı sıra gerçekleşecek hayırlı gelişmelerin hayatını olumlu seyirde değiştireceğine, işlerinin yoluna girmesi ve aralıksız bir şekilde birinden birine koşacak, başarıdan başarıya yetişecek bir hayata nail olacaksın. Çalışma temposuna ayak uydurmak için büyük bir çaba gösterecek fakat bundan şikayetçi olmayacaksın. Allah en iyisini bilendir elbette.


+ Yorum Gönder