Sevgilimden ayrıldım büyü yapılmış olabilir mi ? Yapılmışsa onu çözebilecek dua var mıdır? 5 üzerinden 4.00 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  ahmetozten Üye
  ahmetozten
  Üye

  Üye No: 81976
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1
  Yaş: 32

  Sevgilimden ayrıldım büyü yapılmış olabilir mi ? Yapılmışsa onu çözebilecek dua var mıdır?


  arakadaşlar sizleden allahrızası için bir istegim olacak kız arkadaşımla çok iyi bir birlikteligimiz vardı kız arkadasım yurtdışında yazın tr geldi ve tekrar yurtdışına gitten sonra aramız da anlam veremedigm ufak tefek sorunlar oldu ve ilişkimizi bitirdi kendince ama hala seviyroum ve onunda içinde yine bana karşı bişeyler oldugunu hissediyorm sizden istegim on yapılmıs bişeyler olabilrmi başkaları tarafından onu çözmek ve tekrardan bana ısınmasını saglamk için hangi duaları okumalıyım allaha emanet olun

  İlgili Yazılar

 2. 2
  MECİDİE Bayan Üye
  MECİDİE
  Bayan Üye

  Üye No: 107337
  Mesaj Sayısı: 429
  Tecrübe Puanı: 5

  Cevap: sevgilimden ayrıldım büyü yapılmış olabilir mi ? Yapılmışsa onu çözebilecek dua var mıdır?


  büyü yapanda yaptıranda dinimizde lanetlenmiştir bu hususa çok fazla insanların kendilerini kaptırmamalarını söyleyen alimler dua etmenin ve allahtan yardım dilemenin en iyi çare olduğunu düşünmüştürler


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Sevgilimden ayrıldım büyü yapılmış olabilir mi ? Yapılmışsa onu çözebilecek dua var mıdır?


  Kardeşim sevgililik haram. Niye bulaşıyırsunuz bu illete. Zinaya yaklaşıp sonra bulaşıyorsunuz bu illete. Niye sabredemiyorsunuz? Ayrılıp tövbe etsen, Allah nasibini karşına çıkarır.


 4. Reklam

 5. 4
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yardımınızı Bekliyorum


  Selamünaleyküm cümleten fazla detay vermeden sizden bi konuda yardım bekliyorum. Kısa süre önce bir ilişkim vardı. Evlenmeyi düşünüyorduk ve ciddiydik ailesi beni istemiyordu Türk olduğum için (evlenmek istediğim kişi kürt) ben ilişkimizin Türk olduğum için bittiğini düşünürken içimde bi his olur ya öyle bi his beni uyutmuyor aklımdan çıkmıyor hocaya sordum büyü olabileceğini söyledi bir din alimine danışman senin için iyi olur dedi evimden çok uzakta görev alıyorum. Derdimi anlatınca diyorlar ki yoktur öyle bişey ama hergün bu his beni uyutmuyor yardımınızı bekliyorum daha detaylı bilgiyi özelden anlatırım yardımcı olacak kişiye Allah şimdiden razı olsun


 6. 5
  Omer Faruk Üye
  Omer Faruk
  Üye

  Üye No: 115673
  Mesaj Sayısı: 1,733
  Tecrübe Puanı: 18

  Alıntı
  hocaya sordum büyü olabileceğini söyledi bir din alimine danışman senin için iyi olur dedi evimden çok uzakta görev alıyorum.
  Kardeşim birincisi büyü diye bir şey yoktur. Büyü insanların vesveseleri bu işi yapanın da göz bağlamasıdır. Allah bunun için felak ve nas suresini indirmiş ve vesveseden kendisini sığınmamızı istemiş. (Hala biz başka sığınaklar arıyoruz)

  İkincisi bu büyü meselesinde genellikle söz konusu CİNLER hakkında da CİN suresini indirerek hiçbir güçlerinin olmadığını o günkü müşriklerin hurafe olarak bunu abarttıklarını anlatmıştır.

  Eğer üçkağıtçı hocalara yedirecek çok paranız varsa tabii ki siz bilirsiniz. Ama bunun hoca hacıyla ilişkisi olmayıp çaresi islamı adam gibi yaşamaktan geçtiğinizi bilmenizdir.

  İslam'da eşe aşık olunur ama bu aşkın ana ilkesi iki tarafın da Rabbinin razı olacağı bir hayat yaşamasıdır. Böyle değilse ne büyüyle kimse kimseden ayrılır ne de büyü ile evlilik, ilişki kurtulur. Zaten evlilik dışında ilişki de İslam'ın ruhuna ve ilkelerine aykırıdır.

  Selametle....


+ Yorum Gönder