Rüyada Gelin görmek (İmam Nablusi) 5 üzerinden 4.00 | Toplam : 11 kişi
 1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 1,311
  Tecrübe Puanı: 15

  Rüyada Gelin görmek (İmam Nablusi)


  GELİN

  Rüyada gelin veya güveyi görmek, evlenmeye, iyi ve kazancı bol işlere veya dünya işleriyle çokça meşgul olmaya işarettir.

  Evli kadının kendini gelin olarak görmesi, güzel bir kız çocuğu doğurmaya veya iyi bir işe başlamaya yorulur.

  Genç ve güzel bir gelin görmek, helal mal ve serveti, meşru kazancı ifade eder.

  Çirkin ve yaşlı gelin ise haram mal ve gayrı meşru kazanç işaretidir.

  Rüyada görülen gelin süslü olursa, bolluk ve ucuzluk alametidir.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  servirevan Üye
  servirevan
  Üye

  Üye No: 88648
  Mesaj Sayısı: 13
  Tecrübe Puanı: 1
  Yaş: 35
  Yer: istanbul

  Cevap: Rüyada Gelin görmek (İmam Nablusi)


  rüyamda suyun içinden çok guzel mucevherli taclı bır felinlik çıkarıp gıymeye çalışıyordum.giyip giymediğimi hatırlamıyorum ama bırı elimden almaya çalışıyodu bırakmadım
  yorumu nedır acaba yardımcı olurmusunuz :)


 3. 3
  Duha Edep ya hu!
  Duha
  Edep ya hu!

  Üye No: 103467
  Mesaj Sayısı: 41
  Tecrübe Puanı: 1
  Yaş: 26
  Yer: Charleroi

  Cevap: Rüyada Gelin görmek (İmam Nablusi)


  Allah c,c razi olsun konu icin tesekkurler.
  Gordugumuz ruyalarin hayra yorumlanmasi dilegiyle.
  selam ve dua ile.. 4. Reklam

 5. 4
  Konyalı 42 Üye
  Konyalı 42
  Üye

  Üye No: 113367
  Mesaj Sayısı: 18
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyada gelin görmek


  S.aleykum hocam.hayirli günler.bazi büyüklerin aracılı ile bir kızla tanıştım.istihareye yatalim sonra karar verelim dedik.ben istihareye yattım.fakat huzurlu kalkmadim sabahlari.3.gunun sonunda rüya gördüm.huzursuz kalktım.kizin kendiside hastalığından dolayı istihareye yatamamis.bulustuk bitirmeye karar verdik.fakat kız istihareye yatmamış fakat rüyasında beni görmüş.ruyasinda çok güzel kapalı bir kız birde kendisi varmış.ben hep o güzel kızla ilgileniyormusum.bu kızla hiç ilgilenmiyormusum.bana vuruyormus kiziyormus bagiriyormus. Bu kızla hiç ilgilenmiyormusum.digeriyle ilgileniyormusum.sonra o kızla beni düğünde evlenirken görmüş.gelinlikle herkese ikramda bulunuyormuş .rüyası böyle bitiyor


 6. 5
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. İstiharede rüya görmek şart değildir. Kalbe gelen hisse bakılarak hareket edilebilir. Eğer araştırmalarda kararsız kalınırsa o zaman istiharenin sırası gelir. Bu şekilde hissetmiş olman sana bir işaret olabilir. O kızın gördüğü rüya ise belkide bilinçaltı bir rüya olarak açıklanabilir.


 7. 6
  Aisenur Misafir
  Misafir

  S.a rüyamda ölmüş olan eşimle birlikte boş temiz yeni boyanmış aydınlık ferah ama evin için de hiç eşya yok beraber otuyrz camından güneş giriyor oda ya bide yanımızda küçük kızım var ama çok huzur içindeyim lütfen yorumlarmisnz


 8. 7
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Allah rahmet eylesin. Ölmüş olan eşini ne kadar güzel ve iyi bir şekilde görürsen bu rüya o kadar hayırla açıklanır. İsteklerinin olmasına, huzura ulaşmaya ve sevinçli bir haber alınmasına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 9. 8
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda ailenin kadınlarının bir evde buluştuğunu gördüm bunu arada yaparız. Ama rüyamda yeni bir gelin vardi. Boyu biraz uzun beyaz tenli ince hoş iyimser ve gülen yüzlü bir gelindi gelinin güveyi şu an bekar anlamı nedir.(birde ben yatmadan önce ilerde evleneceğim kişi ile ilgili bir işaret istemiştim. Bir alakası var mıdır)


 10. 9
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,438
  Tecrübe Puanı: 10

  Rüyada görülen gelin müjde demektir. Hayırlı bir haber alınacağı ya da evliliğin tez bir zamanda gerçekleşeceği şeklindedir. Ayrıca gelin görmek huzur içinde yaşamaya delalettir.


 11. 10
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda birden fazla gelin gördüm hepsi gelinliklerini giydiler onlara yardım ettim sonra çok sıkıştım tuvalet aramaya başladım bir fabrika ya girdim tuvalet varmış izinle girdim ama büyük abdestimi yapmaya başladım bitmiyordu taharet aldıkça geliyordu.sonra çıkıp gelinlerin yanına gittim bu kez nisan tuvaleti giymişlerdi bende yiyecek işlerine yardımcı olmaya gittim ve kendim için de dua ettim çok güzeldiler çünkü


 12. 11
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,438
  Tecrübe Puanı: 10

  Şu anki durumundan memnun olmadığını ve bu şartları değerlendirmek için var gücünle emek vereceksin. Yanında olacak güvenilir bir arkadaşın ve işe koyulmak için çalışacağın birileri sayesinde durumu olduğundan ve beklediğinden daha iyi bir hale gelecektir. Allah doğruyu en iyi bilendir.


+ Yorum Gönder