Rüyada Görücü görmek (İmam Nablusi) 5 üzerinden 4.13 | Toplam : 32 kişi
 1. 141
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Görücü görmek (İmam Nablusi)


  Hocam Selamun Aleyküm Allahın selamı rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Hocam. Benim 5 yıldır görüştüğüm bir sevdiğim var babalarımız tanışıyorlar arkadaşlar ama pek samimi değiller. Rüyamda sevdiğim ve ailesi beni istemeye geliyorlardı babam diyorduki bana ben ne dersem o diyordu sanırım bende dedimki hayır baba bu sefer değil dedim sonra kalabalık bi şekilde beni istemeye geldiler ama babam vermedi diye hatırlıyorum sonra rüyada aklıma onların bi akrabası var oda kaç kez kız istemişlerdi vermemişlerdi en son almışlardı o aklıma gekdi rüyamda böyle oldu hocam bunun yorumu nedir yazarsanız mutlu olurum hayırlı haberlerinizi bekliyorum inşallah


 2. 142
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,418
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Görücü görmek (İmam Nablusi)


  Ve aleyküm selam. Allah'ın selamı berekati ve rahmeti hepimizin üzerine olsun inşallah. Rüyan karşına çıkacak fırsatlarla alakalıdır. Bu fırsatları maalesef değerlendiremeyebilirsin. Rüyanın bir başka tabiri ise evlilikle ilgili olup kısmetinin açılıp yuva kuracağını gösterir. Ancak Allah hakkıyla bilir.


 3. 143
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Görücü görmek (İmam Nablusi)


  Selamün Aleyküm. Ben rüyamda beni istemeye geldiklerini gördüm buraya kadar herşey normal. Tam yüzük takılacağı sırada başka biri daha gelip hayır ben istiyorum nede olsa yüzükler takılmadı diyo buna benzer 3 kişi daha geliyo. Sonuncusu ile nişanlanıyorum. Adı Sinan ama hiç bir şekilde gerçek hayatta tanımıyorum. Hepsi aynı gün içinde oluyo.


 4. 144
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,418
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Görücü görmek (İmam Nablusi)


  Ve aleyküm selam. Mutluluktan ayaklarınızın yerden kesileceğine sebebiyet verecek olaylar yaşayabilirsiniz. Ailecek bu durumdan olumlu etkilenip güzel kısmetlere nail olabilir ve sevincinize sevinç katabilirsiniz. Allah doğrusunu en iyi bilendir.


 5. 145
  doğruluk mu Üye
  doğruluk mu
  Üye

  Üye No: 120297
  Mesaj Sayısı: 8
  Tecrübe Puanı: 1

  hocam s.aleyküm
  ben hiç evlenmedim 39 yaşında bayanım
  rüyamda bizim eski evde iş görüyorum bir baktım teyzemin eşi teyzelerim çocukları kalabalık akrabalar birde çocuk görücüymüş geliyorlar (çocukla hiç görüşmedim ) odada misafirler ile oturuyoruz bir kız oğlanın akrabası benim yüzük parmağımı eline alıyor iple ölçü alıyor parmağımın ölçüsünü sonra bana büyükçe çikolata veriyor güzel böyle kaliteli bu senin diyor sonra yine çikolatalar var ben onları oradaki misafir çocuklara dağıtıyorum sonra gelen eniştem yeğenim diyor yumurta satıyor diyor (gelen oğlandan için) eniştem acıktım diyor bende ona yalan olmasın tereyağ mı desem kaymak mı desem beyaz tabak içinde üç parça kaymak tereyağ arası bal sarılı) ikram ediyorum yesin diye. hayırlara çıksın inşallah.


 6. 146
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,418
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Umutlu ve mutlu günlerin habercisi olarak kabul edilen rüyanın kısmetinin bol olacağına da işaret etmektedir. Bu kısmet her türlü yönden olabileceğinden hayatına, yenilik, enerji, huzur, değişim gibi durumları yaşatmasına vesile olacaktır. Doğrusunu en iyi bilen Allah'tır.


 7. 147
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Merhabalar ben rüyamda mutfakta otururken birden bir kadının beni istemeye geldiğini duydum ama bir türlü yanına gidemedim birde o gün yanı rüya boyunca bir gün aralıksız istemeye gelenler oldu gün boyunca 5 aile geldi istemeye annem çok mutlu görünüyordu rüyamda bana kızım senin nasibin. Açıldı dedi bu rüyanın anlamını çok merak ettim cevaplarsanız çok mutlu olurum selametle


 8. 148
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,418
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhabalar. Hayırlı bir rüya olarak kabul edilir. Aynı olaya tekabül eder. Aile içindeki bekarlardan birinin evlenmesi için kısmet aranacağına ya da görücülerin gelerek evlilik için hazırlıklara başlanacağına delalet etmektedir. Allah doğrusunu en iyi bilendir.


 9. 149
  El0151 Misafir
  Misafir

  Rüyamda iki görücü aynı anda evde oluyor. Birisi ablasıyla diğerinde annesiyle gelmişler. Ablasıyla geln görücünün ablasını tanıyorum kardeşinin benim içn beğendiğini bir kelime söylediğini söylüyor. Bende kızıyorum ne biçim bir laf diyorsun diyorum. Sonrada ben en az lise mezunu olsn ben üniversite mezunuyum yüksek lisans yapıyorum işi gücü olsun diyorum. Gelen çocuk çalışmayın biri kabul etmiyorum. Onlar gidiyor diğerleriyle oturuyoruz sonra onlarda gidiyor. Daha sonra bizim evin ordan tanıdık birileri birini söylüyor oğlan beni biliyormuş babamın adını söylemiş ali abinin kızını isteyelim demiş bana resmini gösteriyor annesi resimlerde oğlanı gördüm beğendim ne iş yapıyor diye sordum öğretmen ankara'da dedi. Öbür oğlum yeni evlendi bu nuda inşkh senle evlndirecz dedi. Ben elimde örgü yapıyordum konuşurken


 10. 150
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,418
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Rüyandaki kısmet gerçekte de benzer şekilde olabileceğine ya da hayatını güzelleştirecek ve seni mutlu edecek farklı bir konuda şanslı ve kısmetinin açık olabileceğine ilişkin bir rüyadır. Her iki durumda da ferahlığı yaşayacak ve sıkıntılarını sonlandıracaksın. Allah doğrusunu bilendir tabiki.


 11. 151
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  merhaba rüyamda bir görücü gelmiş yarıda kalmış sonra bir aile daha gelmiş hangisine karar versem bilemedim sonra ikisi aynı akşam gelmiş zor durumda kaldım karşılaşmasınlar diye ayrı odaya aldım galiba son gelen daha etkili idi kıyaslama yapamadım zorlandım yaşça çok küçükler benden tuhaf bir rüya anlamını merak ettim teşekkürler şimdiden


 12. 152
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,418
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Görücü görmek aynı şekilde tabir edilir. Bekar kimseler için yakın zamanda kendisi ile tanışma fırsatı yakalamaya çalışacak olan bir kimseye ve evlenmek için harekete geçerek ciddi düşünen biriyle karşılaşmaya delalet eder. Evli olanlar için yine kısmet olarak kabul edilir. Faka bu kısmetin olumlu olması tartışılmazken yakın çevresinden ya da kendisini ilegilendiren mutlu olacağı bir konuya şahit olması anlamı taşımaktadır. Allah en iyisini bilendir.


 13. 153
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamün aleyküm hocam. 2 araba gece vakti beni istemeye geldiler. İsteyecekleri kişi benim bi akrabamın arkadaşı ve beni gerçekten sevdiğini hissediyorum rüyada. Sevgilime haber vermek istiyorum bu olayı ama haber verecek zamanım olmadığı için veremiyorum. Dedem bu sene olmaz seneye veririz diyor. Bende itiraz etmiyorum. Rüyamın anlamını öğrenmek istiyorum, şuanki sevgilimden ayrılacağım anlamına mı geliyor acaba ??


 14. 154
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,418
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Bu rüyanın genel tabirinde rüyayı gören kimsenin her ne muradı varsa olacağı, ne ile mutlu olacaksa bunun gerçek olacağı anlamı taşır. Sevgilinden ayrılıp ayrılmayacağını Allah bilebilir. Fakat rüyanın gerçekleşme zamanında seni mesut edecek bir olaya tanıklık edecek ve mutluluktan uçacak kadar sevineceğine işaret eder. Allah doğrusunu bilendir tabi.


+ Yorum Gönder