Rüyada Hafız görmek (İmam Nablusi) 5 üzerinden 4.11 | Toplam : 9 kişi
 1. 15
  Aşkı ilahi Misafir
  Misafir

  Rüyada yasin suresi dinlemek


  Selamün aleyküm rüyamda dışarıda bir topluluğa yemek dağıtıyoruz ben bulaşığa geçiyorum temiz gözüksün diye bir yandan yıkıyorum sonra her şey kayboluyor bir odaya giriyorum annem babam bana kalmaya gelmiş sohbet ediyoruz. Oradan çıkıyorum.başka odaya giriyorum aynı anda odada 3 adam kaynanam bir tane çift kişilik yatak görüyorum baza yok üstünde beyaz bebek bezleri ver kaynanam tek tek yere atıyor bezleri sonra oğlum Yusuf uyanıyor uyandın mı sen diyorum kucağıma alıyorum 3 adamdan biri yaşın okumaya başlıyor hemen tülbent aramaya başlıyorum yüzünü görmediğim adam bana gerçek hayatta sevdiğim tülbentimi veriyor diğeri üst giydiriyor kapalı gene yaşın dinlerken kaynanam bezleri atmaya devam ediyor diğer adamda eğer 28 bilmem ne eğer hızlı davranırsak bu kuranı yetiştiririz diyor rüyam bitiyor sonrasında sabah namazına uyandım. Hayırlı olsun inşallah


 2. 16
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,429
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Hafız görmek (İmam Nablusi)


  Ve aleyküm selam. Dünyalıktan ziyade ahiretini düşünerek hareket edeceğine, Allah'ın emir ve buyruklarına olduğundan daha fazla itaat ederek hayatını bunun üzerine tesis edeceğine, sevap işlemeye, hayırlı işlerde ve hayırlı insanlarla olmaya özen göstereceğine delalettir. Doğrusunu en iyi bilen Allah'tır.


 3. 17
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Hafız görmek (İmam Nablusi)


  Selamunalekum hocam. Rüyamda evimizde bir çok kadın toplanmış. Gelenlere gulsuyu benzeri bir koku ikram ediyorum. Bir tane yedi sekiz yaşlarında kız çocugu var, hafız olduğunu biliyorum ona da lokum ikram ediyorum. Sana ikramda bulunmak benim için çok degerlerli diyorum. Kız bir kaç tane lokum yiyor. Ben de onu izliyorum.


 4. Reklam

 5. 18
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,429
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Hafız görmek (İmam Nablusi)


  Ve aleyküm selam. Her yönü ile hayırlı kabul edilen bir rüyadır. Hayırlı bir evlat olup anne ve babanın kıymetini bilmeye, ayaklarının sütünde durmanla seninle gurur duymalarını sağlayacaksın. Kalabalık bir ortama girebilirsin. Ayrıca herhangi bir konuda sıkıntı varsa bunun tez zamanda çözüleceğine delalet etmektedir. Allah hakkıyla bilendir.


 6. 19
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Es-selamualeykum Hayırlı vakitler hocam ben görmüş olduğum rüyayı size anlatmak istedim öncelikle ben sözde kabedeyim caminin içinde büyük bi köprü vardı ve o köprüden ünlü hafız osman bostancı ve kabe imamı nasser al katami bi konu üzerinde konuşuyorlardı bende kız olduğum için yanlarına pek yaklaşmadım onları izliyordum ama bambaşka bi hava vardı çok mutlu olmuştum onları gördüğüme ben ♡♡18 yaşındayım .
  yorumlarsanız çok MUTLU olurum


 7. 20
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,429
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Rüyanın tabiri çok hayırlıdır. Manevi yönünü şu ankinden daha iyi bir konuma getirmeye çalışarak Allah'a daha da yakınlaşacak, şerden, kötülüklerden, haram olan her şeyden uzaklaşıp helal olan, Allah'ın hoşnut olduğu işleri yapacağına ve önünün açık olup hayatındaki tüm olumsuzlukların bir bir sonlanacağına işaret etmektedir. Allah hakkıyla bilendir.


+ Yorum Gönder
Git İlk 12