Rüyada Hastane görmek (İmam Nablusi) 5 üzerinden 4.17 | Toplam : 6 kişi
 1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 1,311
  Tecrübe Puanı: 15

  Rüyada Hastane görmek (İmam Nablusi)


  HASTANE

  Rüyada bir hastaneyi ziyaret ettiğinizi görmek, hem kendinizi ve hem de ailenizi önemli bir tehlikeye sürüklemekte olduğunuza işarettir.

  Hastaneyi gezip çıktığınızı görmek, insanlara iyi ve müşfik davranmaya yorulur. İbni Kesir'e göre; rüyada hastane görmek dünyada doğruluktan ayrıldığınıza

  delalet eder. Bir hastanede bir hastanızı ziyaret ettiğinizi görmek, bir ticari işiniz için bir büyüğünüzden akıl danışmanıza delalet eder. Hastaneden çıktığınızı görmek, işlerimizin düzeleceğine, hastanede girdiğinizi görmek bu rüyanın aksine yorumlanır.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  İLGİN Bayan Üye
  İLGİN
  Bayan Üye

  Üye No: 103535
  Mesaj Sayısı: 511
  Tecrübe Puanı: 6

  Cevap: Rüyada Hastane görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada hastane görmek hayatınızı değiştirecek ve size üzüntü ve kederi getirecek bir olay ile karşı karşıya kalacağınıza yada bazı yorumculara göre hastaneyi görüş şeklinize göre yorumlar da değişmektedir.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada hastane görmek


  Selamün Aleyküm rüyamda ben ve ablam hastane koridorundayız hastane bembeyaz çok ferahlatıcı iç açıcı yani çok huzurlu ben pencerede salıncak var 4-5 yaşlarında sarışın mavi gözlü yeşil bir elbise giymiş bir kız çocuğu var onu sallıyorum ablamda arkamda ona diyorum ki pencereden dışarı baktığımda orada çocukluktaki komşumuzun evi var o evde çocuklar var bende ablama diyorumki bak bu ev anaokulu olmuş bu kadın önce çocuk bakıcılığı yaparken şimdi evinin bir odasını anaokulu yapmış çocuklara bakıyor. şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim.


 4. Reklam

 5. 4
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada hastane görmek


  Merhaba.Ruyanizin yorumu endiseye,sikintiya duseceginize.Bundan kurtulma yollari arayacaginiza yorumlanir.En dogrusunu Allah bilir


 6. 5
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Hayatınızda köklü değişiklikler yapamaya yorumlanır. Ayrıca bu rüya günahlardan pişmanlığa ve tövbeye; bunun sonunda da affedilmeye, günahların bağışlanmasına işaret etmektedir. En doğrusunu Allah bilir.


 7. 6
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Hastaneden sıra alıp beklemek nedir? Bu rüyayı iki kez üst üste gördüm. Birincisinde acil kapısının önünde sıramın gelmesini bekliyordum. İkincisinde hastaneyi baya dolaşıp psikologtan sıra almıştım.


 8. 7
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Çok hayırlı bir rüyadır ve rüyayı gören kişinin çok şanslı ve mutlu olacağı günler yaşayacağına, gelecekte kendisine çok daha hayırlı günler yaşatacak işler yapacağına tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 9. 8
  İsimsiz85 Üye
  İsimsiz85
  Üye

  Üye No: 119591
  Mesaj Sayısı: 29
  Tecrübe Puanı: 1

  Selamün Aleyküm hocalarım ve arkadaşlarım,

  Öncelikle hepinize hayırlı ramazanlar dilerim. Rabbim dualarımızı ve tuttuğumuz oruçları kabul eylesin. Hocam benden duygusal anlamda hoşlandığını bildiğim ama benim kendisine aynı şekilde duygular beslemediğim biri var. Gece rüyamda o bahsettiğim şahısla aramızda duygusal bir şeyler varmış annem hastanede yatıyordu ve bahsettiğim şahıs da onu ziyarete gelmiş tanışıp konuşuyorlardı o esnada erkek kardeşim odanın içine girip anneme bir şey diyecekti üzerinde iş kıyafetleri vardı kir pas içinde erkek kardeşimi görmesinden utanıyorum kardeşimi zorla dışarı çıkarıyorum o görmeden eve yolluyorum ve karşılaşmalarını istemiyorum. Acaba bu rüyamın bir manası var mıdır?


 10. 9
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,429
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Hem olumlu hem de olumsuz yönleri vardır. Olumsuz yönleri de dikkat edilmesi babında hayırlı olarak kabul edilebilir. Dini açıdan senin kendini sorumlu tutman, günahlarından ötürü af dilemen, tövbe istiğfar ederek Allah'tan af-u mağfiret dilemene ve bunun yanı sıra hayatının belli noktalarında sana engel olacak ya da zorluk çıkartacak birinin varlığına işaret etmektedir. en iyisini bilen bir tek Allah'tır elbette.


 11. 10
  18-Unexpected Üye
  18-Unexpected
  Üye

  Üye No: 119313
  Mesaj Sayısı: 313
  Tecrübe Puanı: 4

  Selamın aleyküm. Rüyamda dedemin dükkanındayım ve kardeşim geldi dükkana ve bana beni dövcekler dedi, ben de kim dövecek falan dedim ve bana bir gruptan bahsetti ama pek hatırlamıyorum. Neyse rüyanın devamında kardeşim "İşte geliyorlar." dedi ve bende açtım kapıyı bekledim ve sonra cemaat üyesi sakalları bayağı uzamış bir çocuk geldi dükkana. Üstünde siyah bir cüppe vardı ve dükkanın içerisine girdiğimde gülmeye başladı ama dalga geçercesine sanki. Neyse daha sonra, tabi ben bu herifin önünde bekliyorum tepkisiz ve hafif sinirli bir şekilde. Dışarıda bu sakallı herifin birkaç arkadaşı var. Neyse, daha sonra bu bir şeyler diyerek dükkandan çıktı. Rüyanın birazcık ilerlerinde ise eski sevdiğim kızın annesi hastahanede, bir hastayı ziyarette. Markete gidiyoruz kardeşimle ve marketten dönüşte ben telefonumdan ya eski sevdiğim kızın ya da eski sevdiğim kızın arkadaşının sosyal medya hesabına bakıyorum. Daha sonra telefonumdan eski sevdiğim kızın arkadaşının sosyal medya hesabını çalıyorum. Daha sonra rüyanın ilerlerinde eski sevdiğim kızın annesi bana bir mesaj ve bir de fotoğraf atıyor. Mesajda kısaca hesaptan çıkmamı söylüyordu ya da hesabı geri vermemi ve fotoğrafta ise kendi fotoğrafını üstten çekmişti ve af edersiniz üstten çektiği için ise göğüsleri hafif gözüküyordu. Bu arada o çekilen fotoğrafta hastahanede olduğu için hemen yanında yatak vardı ve sanki o yatakta yaşlı birisi yatıyordu ama kim olduğunu bilmiyorum, belki onları tanıdığı birisidir. Fakat o yatakta olan kişi eski sevdiğim kızın ölen dedesine hafif benzerlik gösteriyordu. Rüyanın devamında ne oldu bilmiyorum. Teşekkürler.


 12. 11
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,429
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Mali konuda daha iyi bir konuma gelebilmeni sağlayacak bazı gelişmeler olabileceğine, bunun hayatının seyrini büyük ölçüde değiştirerek istediğine nail olmayı başarabileceğine, sevdiğin veya seveceğin bir kimse ile günlerin daha mutlu, neşeli bir şekilde geçeceğine, ummadığın bir anda alacağın bir haberle mutluluğunu katlayacağına delalet etmektedir. Allah en iyisini bilendir tabi.


+ Yorum Gönder