Rüyada Hayır İşlemek görmek (İmam Nablusi) 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
 1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 1,311
  Tecrübe Puanı: 15

  Rüyada Hayır İşlemek görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada hayır işediğini görmek işlediğiniz hayır ne şekilde görmüş iseniz görün hayırlara vesile olacağına ve günahlarınızın affına ve bu dünyada ve ahirette işlerinizin yolunda gideceğine işaret eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada Hayır Vermek


  rüyamda, yanımda bir erkek var (kimdir hatırlayamıyorum), kocammış. onunla (şuan oturduğum semt'de) yürüyoruz, arsaya bakıyoruz, sanki o arsaya bir cami yapılacakmış, karşımızdan belediye başkanımızın geldiğini hatırlıyorum. biraz daha yürüyoruz, ve camiyle sorumla birisine 1000€ yardımda, yani hayırda bulunuyoruz. niyetimde 500€'şu kendim için 500€'şu kocam olarak hissettiğim insan için.
  fakat içimden diyorum ki buraya cami yapılacak ama ileride 500 metre ileride camimiz yeni yapılıyor zaten.

  kocamla 2 yıldır ayrıyız, 2 çocuğumla yaşıyorum, çalışıyorum, yurt dışında yaşıyorum ve yakınımızda sırf insanların hayrı ile inşa edilen bir camimiz 4 yıldır inşaat halinde.
  yorumlarsanız sevinirim Allah razı olsun sizden


 3. 3
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Hayır İşlemek görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada cami için yapılan yardım gerçek hayatta benzeri şekilde tabir edilir. Yani gerçekte de hayır ve iyilik işlemek manasına işaret eder. Yanında bulunan ve tanımadığın diğer kişi ise sıkıntılı anlarında sana destek olacak birine yorumlanır. Sonuçta bir rüyadır ve anlamı kesin değildir hayırlısını dilemek en doğrusudur. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 4. Reklam

+ Yorum Gönder