Rüyada İp görmek (İmam Nablusi) 5 üzerinden 4.29 | Toplam : 7 kişi
 1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 1,311
  Tecrübe Puanı: 15

  Rüyada İp görmek (İmam Nablusi)


  İP

  Rüyada ip, ahd ve anlaşmadır. Gökten sarkıtılan ip, Kur'ân'dır. İp görmek, izzet ve mevkidir. İpler hiledir. İp, sihire de yorumlanır. İp, bazen dindir. Bundan dolayı bir ipe tutunduğunu gören, Allah'ın ipi olan hak dine yapışmış kimsedir.

  İp büktüğünü gören kimse yolculuğa çıkar. İp büküp birisinin boynuna atan evlenir. Eğer ip, kıl ve yünden ise o velayet din velayetidir. Yahut din için ticarettir.

  Rüyada sakalını yolup ip yaptığını gören kimse yalan yere şahitlik yaparak rüşvet alır. Bazı yorumcular, rüyasında ip gören yolculuk yapar, dediler.

  Eğer ip, boynunda, omuzunda, arkasında yahut belinde olursa, nikah, vesika, adak, borç, ortaklık veya emanet sebebiyle üzerine yapılacak bir sözleşmedir. Fakat ipi bir ağaç üzerine bükse yahut ona sarsa, o kimse yolculuğa çıkar. Bazen de ip bükmek işlere ve şirkete ve nikah için son derece ısrar etmeye işarettir.

  Bostan üzerinde ip görmek, sihir ve sihir gibi şeylerden çirkin amele yorumlanır.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  YAZGÜLÜ Bayan Üye
  YAZGÜLÜ
  Bayan Üye

  Üye No: 103208
  Mesaj Sayısı: 764
  Tecrübe Puanı: 8

  Cevap: Rüyada İp görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada ip görmek çıkılacak olan yolculuğa ve yapacağınız işlerden yada hedefleriniz de ulaşa bilmek için çok yol katletmeniz gerektiğine ve bundan dolayı çözümü olan olaylara yeltenmeniz gerektiğine işaret eder.


 3. 3
  NuN Özel Üye
  NuN
  Özel Üye

  Üye No: 1953
  Mesaj Sayısı: 1,584
  Tecrübe Puanı: 18

  Cevap: Rüyada İp görmek (İmam Nablusi)


  İP
  Rüyada ip görülmesi, uzun ömrü işaret eder, iyi haberler haber verir. Kalın ip, dertli günler geçireceksiniz demektir. Özellikle aşk yaşamınızda karmaşıklık yaşayacaksınız anlamındadır.


 4. Reklam

+ Yorum Gönder