Rüyada İş görmek (İmam Nablusi) 5 üzerinden 3.91 | Toplam : 11 kişi
 1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 1,311
  Tecrübe Puanı: 15

  Rüyada İş görmek (İmam Nablusi)


  İŞ

  Rüyada kendinizi iş hayatında görmek, emeğin karşılığının alınmamasına ve sabır etmeye işarettir.

  Rüyada herhangi bir işte olduğunu görmek, işsizlikle yorumlanır. Bir fabrikada bir tezgah başında çalışırken sağlıklı ve düzenli iş yaparken, birden bire makinasının durduğunu görmek, bulunduğu işinden çıkarılacağına; memursa vazifesinden ayrılacağına delildir. Bir memurun işinin başında çalıştığını görmesi ömrünün uzunluğuna işarettir. Çalıştığı işten çıkarıldığını görmek, hayırlı değildir. Rüyada iş, karı koca arasındaki nikaha delalet eder. Bir kimsenin işten

  çıkarılması evliliğinin bozulmasına işarettir.

  Rüyada yeni bir işe girmek, yeni bir yuva ile yorumlanır. Eğer girdiği iş, masa başında yazı yazmaktan ibaret ise, o evlilik mutlulukla devam edecektir. Vücudu ile çalıştığını ve bir makine veya bir motoru idare ettiğini görmek, ailenin geçimini zorlukla sağlayacak demektir. Rüyada işinden çıkarıldığını görmek verdiği bir sözü yerine getirmediğine işarettir. Bir kimsenin rüyasında çalıştığı işinden çıkarıldığını görmesi, hayatta yeni bir işe veya rüyasındaki gördüğü aynı işe alınacağına delalet eder. Yerine bir başkası alındığı için işinden ayrılması gerektiğini rüyada gören kimse işinde devamlı çalışır, bu rüya, amirlerinin kendisinden memnun olduklarına yorumlanır.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  NuN Özel Üye
  NuN
  Özel Üye

  Üye No: 1953
  Mesaj Sayısı: 1,584
  Tecrübe Puanı: 18

  Cevap: Rüyada İş görmek (İmam Nablusi)


  Rüyada işe başlamak,
  Rüyada yeni bir işe başladığını görmek
  İŞ


  Rüyada kendisini bir iş yerinde çalışıyor görmek maddi sıkıntıya düşüleceğine yorumlanır.


 3. 3
  Duanur Üye
  Duanur
  Üye

  Üye No: 119176
  Mesaj Sayısı: 6
  Tecrübe Puanı: 1

  Yorum: Rüyada İş görmek (İmam Nablusi)


  Merhaba iyi günler bugün sabah saatlerinde 7 den sonra gördüm rüyamı. Bir kalabalik var arkdslrm oluyo ama kim olduklarini hatirlamiyorm kuslar fln var, arkdslrm cikp gidiyor ben kuslara bakarken birinin ördek oldugunu farkedyrm ve konusuyo bu ördek.bana gelmk istyor fln. Sonra o kalabalk boyle kongre salonu gibi etrfmda insanlr var bürokrasiden gibi.sonra benim bir kac davransmdan etkileniyorlar seni iyi yerlere getirelm bir şeyin baskani ol fln diyolar. Sonra konsrkn beni önemli bir sinav degil gibi okudugm bölümle alakalı bilgimi ölçmeye çalisiyorlar daha ben bir sey yapmadan yanimdaki kiz fikirler yürütüyo ben yaptm bitirdm daha yapamadigmi fln söylüyo sonra uyanıyorm.kızda bir yerlere gelmiş biri rüyamda. Birz zor geldi sinav ama hesaplamaya uğrasıyordum uyandim. Tesekkürler şimdiden..


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,572
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada İş görmek (İmam Nablusi)


  Merhaba. gözünüzü kestirdiğiniz işlere girerek mutlu olacağınız şeyleri yakalamaya, riskli olduğu halde adım atmaktan korkmadan hedeflediğiniz yolda ilerlemeye devam edeceğinize delalet eder. Doğrusunu en iyi bilen Allahtır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selâmünaleyküm, rüyamda iş icabı bir seminere gitmişim, yanımda işarkadaşlarımda
  var , orada bana sanki patronum ve kişi daha sigara paketi veriyor bunu sakla diyor, sen kullanmıyorsun kimse bilmez diyorlar. sigara yasakmış. tam seminer başlıcağı zaman lovabo ya gitmeye karar verip gidiyoruz 3 veya 4 arkadaş. lovabo ya girerken arkadaşlarımı görmüyorum , yoklar. Tuvalete giriyorum abdestimi yapıyorum, küçük Adest mi büyük abdestmi bilmiyorum, tuvalet kağıdı ile temizleniyorum. Tam o sıra cep telefonum çalıyor.Açıyorum, bir kadın iş icabı aradığını, bir akadaşının benim çalıştığım yerden randevu almak için aradığını ama alamadığını söylüyor, konuşurken" bak Hanım" diye hitap ediyordu kadın. kadın baya ısrarlı konuşuyor du. benim cevabım ise: ben sizin dediğiniz iş yerinde değilim, siz uçuş hekiminliği ile konuşmak istiyorsunuz ben ise nöroloji uzmanında çalışıyorum bir isim benzerliği ile karıstriyorsunz diyorum. 3 yıl önce bende aynı yerde çalışıyordum, ama ben çıktım diğer arkadaşım ..... (.... Arkadaşın ismin söylüyorum) o orada kalmıştı, beni olunca karistriyorsunz diyorum, ben tesettürlüyüm o tesettürsüz diyorum , ama şuan oda başķa bir yerde ama uçuş hekiminliği alanında devam ediyor. ve onun şuan çalıştığı yerine ismini veriyorum. Telefonu kapatıp hemen seminer yerine dönüyorum herkes odaya girmiş, tam baktığımda kapı açılıyor herkes çıkıyor, çok mu geç kaldım diyorum, patronum yok diyor. diğer bölüme geçiyoruz şimdi diyor.
  orda askılıkta asılı ceketim varmış, rengi köyü yeşil- sigara paketinden birtane sigara alıyorum, diğerlerini Paketle ceketime koyuyorum.
  rüyanın başında küçük hediye türlü kavanos teker teker kağde sardığımı, birtasının kırıldığını hatırlıyorum.

  yorumlarsanız sevinirim, mesleğim hemşire, 3 yıldır nöroloji de çalışıyorum, daha önce 19 yıl uçuş hekiminliği, iç hastalıklar ve aile hekimliği yapan bir doktorda çalıştım, kocamla 1 yıldır ayrıyız, yorumlarsanız sevinirim ,Allah razı olsun sizden.


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,572
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Bir arayış içinde olduğuna, içsel olarak seni tatmin edip rahatlatacak durumlara ihtiyacın olduğuna ve bu bunu geçmişte yaptığın hatalardan, yanlışlardan pişmanlık duyman üzere telafi ederek tövbe edip düzelteceğine, düşünce ve huylarını süzgeçten geçireceğine, geçmişten ders alarak tecrübe kazanmış bir şekilde hayatını sürdürmeye özen göstereceğine delalet etmektedir. Doğrusunu bilen bir tek Allah'tır.


+ Yorum Gönder