Rüyada Kan görmek (İmam Nablusi) 5 üzerinden 4.43 | Toplam : 14 kişi
 1. 1
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 1,311
  Tecrübe Puanı: 15

  Rüyada Kan görmek (İmam Nablusi)


  KAN

  Rüyada görülen kan, haram mala yahut rüya sahibinin işlediği günaha, yahut kendisiyle günah kazanılacak bir fiile işarettir. Bundan dolayı kana bulandığını gören kimse mal sahibi olur. Yahut haram mal ve büyük günah içinde bulunur.

  Gömleğinin kedi kanına bulandığını gören kimseye bir hırsız tarafından yalan bir söz söylenir. Eğer gömleğinin koç kanına bulaştığını görse, ona şerefli, zengin ve kuvvetli bir kimse yalan bir söz söyler. Yalandan sonra kanın nisbetince haram mala kavuşur.

  Herhangi bir kasıt olmadan ve kan aldırmaksızın ve yara olmaksızın vücudundan kan çıktığını gören kimse zengin ise kanın aktığı kadar malı elinden çıkar, eğer fakir ise o miktarca eline mal geçer.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Ensar2 لا اله ا لا ا لله
  Ensar2
  لا اله ا لا ا لله

  Üye No: 56476
  Mesaj Sayısı: 1,311
  Tecrübe Puanı: 15

  Rüyada Kan görmek (İmam Nablusi)


  KAN


  Bazen, haddinden fazla çıkan kan, rüya sahibinin yardımcısı bulunan ana baba yahut çocuk ya da ortak tarafından gelen menfaatin kesilmesine yorulur, yahut malı azalır yahut giysilerinden bir şeyi satar ya da hanımı veya başka kimseden sevdiği birisini terkeder ve ayrılır.

  Arkasından kan çıktığını gören kimse günahtan çıkar. Eğer kan kendisine bulaşsa ondan haram mal çıkar.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Kan görmek (İmam Nablusi)


  Rüyamda birden bire vajinamdan irili ufaklı kan pıhtısı dökülmeye başladı, hemen tuvalete gittim biraz yere döküldü ama tuvalete yetiştim, pıhtılar dökülürken bacağıma kan sürülüyor ama annem de yanımda tuvalete girmiş bacağımı ıslak mendille siliyor tertemiz yapıyor. Bu arada tuvalette tuvalet taşının üzeri bulaşık dolu neredeyse benim boyuma yakın kap kacak tepeleme dolmuş, alan dar, içeride bir dolap var küçük tam sığmıyor ama tüm bulaşıkları onun içine tepmişiz resmen kapak kapanmıyor, herhangi bir tuvalet pisliği yok, tuvaletimizi de yapmıyoruz biz, normal bir kan da yok akan, pıhtılar düşerken kan lekesi bırakıyor bacağıma ama onuda annem temizliyor hemen, bu arada pıhtılar düştükçe bende korku ile beraber bir rahatlama oluyor. ( kadın, evli, çocuklu, işsiz). Yorumlamanızı rica ediyorum, teşekkürler.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Kan görmek (İmam Nablusi)


  Rüyanda rahatladığını hissettiğin gibi Allah'ın izniyle gerçek hayatta sana sıkıntı veren bazı şeylerden kurtulacağına ve ferahlığa kavuşarak mutlu olacağına tabir edilir. Allah'tan hayırlısını dile, herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selâmün Aleyküm, Rüyamda kızımın yüzü gözü yanmıştı ve bedeni göğsü kanlar içindeydi. Rüyamı yorumlar mısınız. Kızım ile ilgili kötü birşeyi mi haber veriyor bu gördüğüm rüya.


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Başkasının bu şekilde yandığını görmek genellikle atılacak bir iftiraya uğramaya ve üzücü şeyler yaşayarak moralinin bozulacağına alamet eder. Bu tür rüyalar insana bir uyarı niteliğinde değerlendirilebilir. Elbette herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyamda lavaboya girdim vajinamdan akan kandan dolayı tüm lavabo battı. Hemen hastaneye gitmek için kalktım. Koluma baktım sağ kolum kabarciklarla dolmuş çok kasınıyordu. Hastaneye gitti. Sonra da uyandim


 9. 8
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Eğer ki küçük tuvaletini yaparken kan gelmişse bu hayırlıdır ve hastalıklardan kurtulmaya sağlıklı olmaya delalet eder. Ancak öyle değilde normal olarak kan aktığını görmüşse işitilecek olan üzücü habere veya işlenilecek olan günahlara tabir edilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 10. 9
  bay12ts123 Üye
  bay12ts123
  Üye

  Üye No: 112561
  Mesaj Sayısı: 3
  Tecrübe Puanı: 1

  merhaba rüyamda hamile olduğumu biliyorum ama karnım şişmemişdaha sonra oturduğum yerden kalkıyorum ve rahmimden 2 damla kan yere düşüyor normalde bebek düşmesi olsa da rüyamda bebk düşmüyor sizce nasıl yorumlanır ?


 11. 10
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Merhaba. Bu hayırlı olarak yorumlanır. Maddi, manevi veya ailevi açıdan içinde bulunduğu sıkıntılarından kurtulacağına ve feraha kavuşacağına tabir edilmiştir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 12. 11
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada haç'ın kan'ın içinde kaynatıldığını ve ayın yapıldığını görmek. Rüya sahibine kâfir cinler musallat olduğu için gece rukye dinletilirken uykudan uyanıp bu rüyayı anlattı ne anlama geliyor bu ALLAH razı olsun.


 13. 12
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Böyle bir rüyayı ve böyle bir durumu ancak kişiye özel bakılmalıdır ve ondan dinlenmelidir. Yoksa bizim bu konuda bir yorum yapmamız mümkün değildir.


 14. 13
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Hayırlı günler.çok tuhaf biraz ürkütücü bir rüya gördüm sizden ricam yorumlayabilir misiniz?rüyamda rahmetli annemi gördüm kanser hastalığından kaybetmiştik.evde annem yatağında uzanıyor ama kilo kaybetmemiş haliyle yanımızda küçük 4 vy 5 yaş tatlı şirin kız çocuğu rüyamda o da kardeşimiz tabi (ama gerçekte öyle küçük kardeşim yok)neyse çocuk evin içinde neşeli bir şekilde oynuyor eve neşe getirmiş anneme diyorum ki iyi ki bu kızı doğurdun getirdin bu dünyaya bak neşe katılıyor birde sen hep yataktasın evde sıkılmazsın bunu gördükçe moralin güzel olur sana arkadaş olur annemde gülüyor.ben lafını bitirir bitirmez odadan çıkıyordum ki kız çocuğu bağırıyor ağlıyor yetişiyom noldu diye annemin genital kısmı açık leyen leyen kan kaybediyor annemin elinde çocuk ayaklarından tutmuş kızın başı aşağıya doğru sallıyor anneme noldu diyom.benim genital kısmında akan kan kızın burnuma girdi boğuluyordu onu temizliyorum dedi.ve annem bir yandan kızı temizliyor bir yandan kendi genital kısmını temizliyordu iki leğen dolusu kan kaybediyordu.ben kızı aldım sakinleştirdim sarıldım ona baktım yüzüne kan sıçramıştı yüzü kanla benek benek olmuştu.sonra dedim kıyamam annesinin kaderini yaşıyor yani rüyamda kız çocuğu da kanserdi kullandığım son cümleye göre.rüyam hayır olur inşallah.teşekkürler


 15. 14
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,541
  Tecrübe Puanı: 10

  hayırlı günler. Zengin olanlar için bu rüya yokluk çekmeye, maddi durumu iyi olmayanlar içinse zengin olmaya ve hali vakti iyi bir şekilde yaşamaya delildir. Fakat çoğu alimin görüşüne göre bu rüya gelir kaybı ile yorumlanmaktadır. Gireceğin bir zararla karşı karşıya kalabilirsin. En iyisini dilemek için dua etmen gerekir. Hakkıyla bilen bir tek allahtır.


+ Yorum Gönder
Git 12 Son