Uykuda eLe kına yakılması 5 üzerinden 3.93 | Toplam : 41 kişi
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Uykuda eLe kına yakılması


  Selamın Aleyküm Sevgili Kardeşlerim,

  Bana açık fikirler ve görüşlerinizi bekliyorum. Bu sabah kalktığımda elimin özellikle parmak uçlarında ve sol dirseğime doğru kınaya benzer lekeler gördüm. Kokladığımda resmen kına kokuyordu. Birkaç kişiye sordum hayırdır dedi. Birkaç kişi ise adını bile yazmak istemiyorum üç harfliler den bahsetti. Ne yapmam gerekiyor. hemen ayetel kürsi okudum ki herzaman yataktan kalkar kalkmaz hatta aklıma hergeldikçe okurum.
  Beni aydınlatırsanız çok sevinirim sevgili kardeşlerim.

  Sevgili Din kardeşlerim,

  Sabah kalktığımda elime kına yakılmış olarak uyandım. Kokladığımda kına kokuyordu. Bu olay başıma 2. gelişi. Daha önede olmuştu. Özellikle parmak uçlarımda ve sol dirseğime doğru 4 adet yuvarlaksı şekilde. Beni aydınlatısanız çok sevinirim. Allaha emanet olun. Hayırlı günler.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Cevap: Uykuda eLe kına yakılması


  Merhaba,

  Ayni soruyu Kanal7'de program yapan Mustafa Karatas'a bu hafta bir kadin sordu, hatta onun çocugununda elinde, gorumcesinin, ve kendisinin ellerinde ve ayaklarinda oldugunu soyledi. Aksam yatmadan once dua ettigini soyledi. Hoca ise psikolojik bi sey oldugunu soyledi, vucutta çikan herhangi bir leke o aksamki psikolojik durumdan dolayi vucuttan gelen bir "reaksiyon" olarak degerlendirdi. Herhangi bir isaret degilmis. Özelliklede genç kizlarda çok oldugunu belirtti.

  Saygilarimla


 3. 3
  imam Özel Üye
  imam
  Özel Üye

  Üye No: 2034
  Mesaj Sayısı: 6,068
  Tecrübe Puanı: 65
  Yer: minallah-ilelllah

  Cevap: Uykuda eLe kına yakılması


  Alıntı
  Ayni soruyu Kanal7'de program yapan Mustafa Karatas'a bu hafta bir kadin sordu, hatta onun çocugununda elinde, gorumcesinin, ve kendisinin ellerinde ve ayaklarinda oldugunu soyledi. Aksam yatmadan once dua ettigini soyledi. Hoca ise psikolojik bi sey oldugunu soyledi, vucutta çikan herhangi bir leke o aksamki psikolojik durumdan dolayi vucuttan gelen bir "reaksiyon" olarak degerlendirdi. Herhangi bir isaret degilmis. Özelliklede genç kizlarda çok oldugunu belirtti
  hoca doğru demiş.
  bu sanırım kına değil sadece kırmızıya çalan bir renk.


 4. Reklam

 5. 4
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Cevap: Uykuda eLe kına yakılması


  Aynısı banada oldu korkmana gerek yok :)


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  sevgili kardeşim ben bir senedir araştırıyorum benim bir arkadaşım var sevdiğim biz bir gün görüştük oturduk neyse gezdik tozduk derken evlere dağıldık o günün gecesi aynı anda onun eline de benim elime de turuncu renkte kına yakıldı aynı anda kokmuyordu kokladık onun elinde sol serçe parmağının orada benim ise elimin içinde baş parmağımın orada çıktı aynı renkte biz üç harfi falan sandık ama ne anlamı ne zamandır araştırıyorum bir bulamadım bana bir yardımcı olur muşunuz lütfen.


+ Yorum Gönder