Yoldan çıkan koca için dua 5 üzerinden 3.81 | Toplam : 31 kişi
 1. 1
  kad Misafir
  Misafir

  Yoldan çıkan koca için dua


  Yoldan çıkan koca için dua istiyorum bana yoldan çıkan eşim için dua verir misiniz ?

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Darusselam Üye
  Darusselam
  Üye

  Üye No: 100353
  Mesaj Sayısı: 3,146
  Tecrübe Puanı: 32

  Cevap: yoldan çıkan koca için dua


  Kötü huylu kimse için, her gün gücün yettiği kadar 3844 kere ” Ya Hamid, celle celaühü” diye okunup dua edilirse,en kısa zamada ahlakı düzelir.Övülen bir ahlaka kavuşur.

  Öncelikle dua etmeden önce güzel bir abdest alnıp,seccadeye oturup,besmele çekilir ve niyet edilir.Arkasından zikir

  Kötü huylarının farkında olan ve düzeltmek isteyen kişi yada kötü huylu yakını için aşağıdaki dua okunursa inşallah en kısa zamanda ahlakı düzelir.Kötü huylarından uzaklaşır.

  Allah’ın, “El-Hamid” ismi ; Anlam itibariyle ,övülmüş ve her senaya layık olan,ancak kendisine hamd edilen ve sena olunan,bütün varlıkların diliyle övülen yegane Zat; Allahü Teala’dır.

  okunur,Daha sora eller dua için kaldırılır.Ve içtenlikle ve samimiyetle dua edilir.Arkasından tekara niyet ve istek söylenir.Aminnn diye sonlandırılır.Birde tavsiyem duadan sonra 55 defa ” Ya mücib celle celalühü” okunur.Arkasından da “Evvel celle “celaühü “ okunur.

  Allah’ın “Mücib” ismi duaları kabul eden anlamındadır.Allah’ın ” Evvel ” ismi ise dualarının bir an evvel kabul görmesi için okunur.

  Allah cümlemizin hakkımızda hayırlı olan dualarımızı kabul etsin inşallah….


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Yoldan çıkan koca için dua


  Biliyorum her şey allah tan ama benim eşim evine bağlıdeğil hemde anneme ölmüş babama küfür yağdırıyor allah rızası için dua istiyorum.


 4. Reklam

 5. 4
  bbgbbg Üye
  bbgbbg
  Üye

  Üye No: 113174
  Mesaj Sayısı: 579
  Tecrübe Puanı: 6

  Yorum: Yoldan çıkan koca için dua


  Ey iman edenler! Sabrederek ve namaz kılarak Allah’tan yardım dileyin. Şüphe yok ki, Allah sabredenlerle beraberdir. (Bakara-153)

  Allah yardımcınız olsun,Allah (c.c) kocanıza ve bizlere,tüm müslümanlara hidayet versin.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Eşin doğru yolu bulup pisman olması için dua var mi veyahut zikir cekenler deneyip mucizesini yasayanlar cevap verebilir mi fikri olmayanlar dahil olmasın lütfen


 7. 6
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Benim eşimde aynısı her duayı okudum nerdeyse çareyi bulamadım allah bizim gibi olanlara yardim etsin


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selamun aleykum. Bir buçuk yıllık evliyim dört aylık dünya tatlısı bi oğlum var kayinvalidem eltimle bir yaşıyorum kayinvalidem beni sürekli aşağılıyor kayinbabam eşim aileme küfür atıyor kalplerinde Allah korkusu yok eşim küfür atıp duruyor derdimi kimseye anlatamyorum gurbete gelin geldim biraksam olmuyor çocuğum var kalsam olmuyor dengem alt üst oldu Allah rızası için eşimin hidayet bulması için dua edin bildiğiniz duayı benle paylaşın kuranda okumadigim dua ayet kalmadı ne yapabilirim bilmiyorum abdest aldığım yere isiyor yaapma etme demekten usandm çocuğum ona bakarak onun ailesinin kötü ahlakını almasından çok korkuyorum ne yapayım bana fikir verin


 9. 8
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Allah istemediği sürece bir yaprak bile ağçatan düşemez bundada bir hayır vardır belki buda bir imtihandır diye düşünüp sabır etmeliyiz her insanın yanlışı vardır bunun düzelmesi için elle müdahale etmek lazım anlamıyorsada Allaha dua edip sığınmak lazım başka çare yok Allah ol der oluverir sabır edin değerli mümine kardeşlerim :))


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Allah rızası için bana dua edin eşim bizi bıraktı iki çocuğumla başka bir kadınla yaşıyor çok zor durumdayım


 11. 10
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Slm alykm kardeşim. Benimde zamanında çok sıkıntılarım oldu ,bana bir arkadaşım tavsiye etti şu ayeti okudum “euzü besmeleden sonra hergün 21’defa (elgaytü aleyke mehabbetehü minni vele tüsnea ala ayni ). Taha suresinde ama hangi ayet olduğunu hatırlamıyorum şuan. Ben çok faydasını gördüm yüzde yüz.


 12. 11
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Sizi anlıyorum. benzer durumdayım. o kadar bıktım ki. Allah şubhesiz onu cezalandıracak yakında.


 13. 12
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Ablacığım allah yardımcın olsun sen dua okumayı bırakma.. allah sabredenlerle beraberdir unutma çok üzüldüm İnan ki benim de başımda farklı olaylar var 21 yaşındayım böyle okuyunca da içim parçalanıyor imtihan...


 14. 13
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rabbim bütün kadınların yardımcısı olsun kardeşim. Rabbim in sınavından geçiyoruz. Acıyan kalbe rahmet yağarmış. Sen kardeşim rabbimden ve dualardan vazgeçme. Rabbim çocuklarımızı peygamber ahlakıyla ahlaklandırsın.


+ Yorum Gönder