Sürekli Cinsel istek, Bu durumdan kurtulmak için ne yapmam lazım 5 üzerinden 4.00 | Toplam : 5 kişi
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Sürekli Cinsel istek, Bu durumdan kurtulmak için ne yapmam lazım


  Selamun aleyküm hocam bir şey sormak istiyorum bekarım elhamdüllillah namaz kılan oruç tutan çok dindar biriyim bilmiyorum ama bekar olduğum için sanırım şeytan uğraşıyor sürekli cinsel istek geliyor birde ramazan ayındayız şimdi elhamdülilllah oruçluyum ama sürekli istek geliyor evlenme durumunda yok temiz,dürüst bir insan bulamıyorum zina yapmış bir insanla asla evlenmem öyle bir insanda bulamıyorum oruçlu olduğum halde sürekli cinsel istek geliyor kendimi Cünüplü hissettiğim de oluyor bu yüzden hatim bile yapamıyorum korkuyorum ne yapmam lazım bu durumdan kurtulmak için dua da ediyorum ama şeytan gitmiyor be yapacağımı bilmiyorum lütfen allah rızası için yardım edin ?

  İlgili Yazılar

 2. 2
  kastamonu37 Üye
  kastamonu37
  Üye

  Üye No: 118070
  Mesaj Sayısı: 322
  Tecrübe Puanı: 4

  Yorum: Sürekli Cinsel istek, Bu durumdan kurtulmak için ne yapmam lazım


  Bayan mısınız erkek mi? Zina yapmış biriyle evlenmeyin bence de ama bazen kader mi bilmem insanın karşısına çok iyi biri de çıksa zina yapmış olabiliyor günümüzde özellikle liselerde kız erkek birlikte okuyor bu yuzden cahil yaşlarda kızlarımız saf olduğu için maalesef kötü yola düşüyorlar


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Sürekli Cinsel istek, Bu durumdan kurtulmak için ne yapmam lazım


  Asla evlenmem öyle biriyle zina yapmayan da yok maalesef bayanım


 4. Reklam

 5. 4
  Tevbe Elhamdülillah
  Tevbe
  Elhamdülillah

  Üye No: 113048
  Mesaj Sayısı: 477
  Tecrübe Puanı: 5
  Yaş: 29

  Yorum: Sürekli Cinsel istek, Bu durumdan kurtulmak için ne yapmam lazım


  Dinimizde asla gibi kelimeler hoş değildir. Bizler aciz kullarız bilip, bilmeden hataya düşeriz. Mevlam tüm kullarına af buyursun. Ancak çok dindarım demişsiniz ve eklemişsiniz üstüne öyle yapan ile olmaz, böyle yapan ile olmaz diye.. Çok dindarım demenize istinaden soruyorum Mevla'nın affederim dediği tövbekar bir kulu siz nasıl kınar da alçak görürsünüz ? Allah herkese hayırlı bir eş nasip etsin. Unutmayın evlilik bu düşündüklerinizden daha üstün bir mertebede olan bir birlikteliktir ve yapı taşları ahlak, saygı, hoşgörü, sadakat ve güvendir, geçmiş değil, gelecektir.


+ Yorum Gönder