Allah kabul ettiği duayı geri çeker mi 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Allah kabul ettiği duayı geri çeker mi


  Merhaba ben bisey için çokça dua ettim ama her zaman dedim ki Allahım hayırlısıysa olsun dedim hayırsızsa olmasın dedim ve 1 1 buçuk yıl her namazımda her gecemde duam buydu çok şükür olsun Rabbime bunu bana verdi ben öyle şükrediyorum ki bana nasip ettiği için öyle şükrediyorum ki gecemde gündüzümde çok mutluyum nasip ettiği için ve bunu sukurle daim etmeye çalışıyorum ama bi korku var içimde Allah bunu benden alacak diye bu benim duamın kabul olmuş hali hemde şükrediyorum sIzce Allah kabul ettiği duayı geri çeker mi ve ne olur sizde benim için dua edin

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Omer Faruk Üye
  Omer Faruk
  Üye

  Üye No: 115673
  Mesaj Sayısı: 1,734
  Tecrübe Puanı: 18

  Yorum: Allah kabul ettiği duayı geri çeker mi


  Selamün Aleyküm Kardeşim,

  Veren de Allah'tır alan da Allah... Unutmayın bir gün de siz O'na döneceksiniz...

  Bakara Suresi, 155. ayet: Andolsun, Biz sizi biraz korku, açlık ve bir parça mallardan, canlardan ve ürünlerden eksiltmekle imtihan edeceğiz. Sabır gösterenleri müjdele.

  Enbiya Suresi, 35. ayet: Her nefis ölümü tadıcıdır. Biz sizi, şerle de, hayırla da deneyerek imtihan ediyoruz ve siz Bize döndürüleceksiniz.

  Enbiya Suresi, 35. ayet: Her nefis ölümü tadıcıdır. Biz sizi, şerle de, hayırla da deneyerek imtihan ediyoruz ve siz Bize döndürüleceksiniz.

  Al-i İmran 2 -: Andolsun, mallarınız ve canlarınız konusunda imtihana çekileceksiniz. Sizden önce kendilerine kitap verilenlerden ve Allah’a ortak koşanlardan üzücü birçok söz işiteceksiniz. Eğer sabreder ve Allah’a karşı gelmekten sakınırsanız bilin ki, bunlar (yapmaya değer) azmi gerektiren işlerdendir.


+ Yorum Gönder