Bebek ölümü Ve Ahiret 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Bebek ölümü Ve Ahiret


  10 aylık ölen bebegimin ahiretteki hayatını merak ediyorum.Ve size birkaç soru sormak istiyorum 1-ahirette dile gelirmi? 2-ruhu anneyi görürmü? 3-yemek yerlermi anneyi istermi? 4-mezarda anneyi görürmü? 5-anne agladıgı zaman yeri su olur derler dogrumu? 6-anneye sefaatçi olurmu? 7-onların duaya ihtiyacı varmı? 8-mezarlıga regli iken girilirmi? 9-ruhu eve gelirmi hangi günlerde gelir? İLGİNİZE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM CEVAPLARNIZI BEKLİYORUM.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Kuldurdileyen Üye
  Kuldurdileyen
  Üye

  Üye No: 121260
  Mesaj Sayısı: 355
  Tecrübe Puanı: 4
  Yaş: 48
  Yer: Ankara

  Yorum: Bebek ölümü Ve Ahiret


  1- lisan sahibi olur selam derler 2- cennetlikler elbette birbirlerini görürler 3- yemek dilerlerse yerler ama acıkmadan dolayı değil, artık bebek değil gençtir ve hizmetçileri vardır 4- gaybi bilgidir, Allah bilir 5- o gözden akan su niyete göre evladın şefaatçi olmasına engel olur derler 6- cennetlikse şefaatçi olur 7- duaya annenin ihtiyacı vardır sabinin günahsızın değil 8- mezarlıktan geçilebilir, 9- cennetliğin, cenneti bırakıp, dünyaya gelmesi eziyettir.
  Şimdi o çok seviliyor ve ona çok iyi bakılıyor. Asla acıkmaz, uykusuzluk veya her hangi bir hastalık da çekmez. Korkmaz ve üzülmesine de fırsat verilmez, sıkılmaz ve yokluk çekmez.


+ Yorum Gönder