Kuzenimi nasıl affedebilirim affedebilirim? 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Kuzenimi nasıl affedebilirim affedebilirim?


  Merhabalar benim sorum benim bir kuzenim var bundan yıllar önce başka bir kuzenimin azmettirmesiyle bir akraba düğününde kafama vurup vurup kaçmıştı 12 yaşında falandı habire gelip milletin ortasında benimle alayt etmişti yıllar geçti unuttum derken geçen yaz işe ihtiyacı olduğunu öğrendim ona çalıştığım yerde iş buldum bana yapmadığı saygısızlık yoktu herkes benim etrafıma toplanıp benimle ilgileniyordu oda milletin ilgisini görüp yanıma geliyordu falan milletin ilgisi olmayınca beni tanımıyordu bana bi kaç sefer saygısızlık yapmasıda cabasıydı iş yerinde habire benimle bir rekabet içindeydi çağrı merkeziydi iş yeri hatta ailemi aratıp dolandırtmaya bile kalktı diyebilirim beni .bi kaç kez kalbimi de kırdı ben çok kafama takıyorum bu olanları habire ona kin güdüp duruyorum affedemiyorum başım ağrıyor kaç gündür sinirden Allah rızası için ne yapmalıyım

  İlgili Yazılar

 2. 2
  mum Admin
  mum
  Admin

  Üye No: 2
  Mesaj Sayısı: 9,914
  Tecrübe Puanı: 102

  Yorum: Kuzenimi nasıl affedebilirim affedebilirim?


  Kıskançlık insana her şey yaptırır :) onun için şerrinden korunun. Siz iyilik yapmışsınız asla iyiliğinizden dolayı pişman olmayın, tavsiyem ona daha fazla iyilik edin yaptığı kötülüklerden pişman olsun.

  Fussilet suresi 34. ayet
  İyilikle kötülük bir olmaz. Sen (kötülüğü) en güzel bir şekilde önle. O zaman seninle arasında düşmanlık bulunan kimse, sanki candan bir dost olur.


+ Yorum Gönder