Rüyada Put Görmek (imam nablusi) 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
 1. 1
  Muhasibi Üye
  Muhasibi
  Üye

  Üye No: 12
  Mesaj Sayısı: 5,930
  Tecrübe Puanı: 61
  Yer: Gönlümün Mürekkep Lekeleri'de Fikir İşçisi

  Rüyada Put Görmek (imam nablusi)


  PUT

  Rüyada görülen put, güzel yüzlü, ahlaklı, gaddar insanlara yorumlanır. Rüyada altın veya gümüşten yapılmış bir resim gören kimse, dünyalığa erişir. Rüyada pirinçten yapılmış hareketli küçük resimleri görmek, ucuzluğa, bolluğa, güzel bir duruma ve yolculuğa; büyük resimleri görmek ise, feryat etmeye ve sıkıntıya yorumlanır.

  Rüyada görülen resimler, rüya sahibinin istediği ve arzu ettiği evlada da yorumlanır.

  Rüyada puta ibadet ettiğini gören kimsenin batıl bir şeyle meşgul olduğuna ve nefsani arzularını Allah (C.C.)'ın rızasına tercih etmesine yorumlanır. Yaptığı put altun olursa, o kimse Allah'ü Teala'ya ibadet eden bir kimseye yaklaşır veo kimseden, hoşlanmadığı bir şey ona isabet eder.

  Rüyada putu görüp, fakat ona tapmadığını gören kimse, çok mala kavuşur.

  Rüyada put görmek, kadına veya bir erkeğe aşık olmaya yorumlanır.

  Putlar, iyi konuşamayan veya ahmak ya da dilsiz olan adamlara yorumlanır. Bazen de put, şöhret, mal, sevgili, koca, çocuk vs. gibi insanı meşgul eden ve Allah'a ibadet etmeye mani olan şeylere yorumlanır.

  Putları kırdığını veya herhangi bir şekilde onların şekillerini çirkinleştirdiğini gören kimse, yüksek bir rütbeye erişir, düşmanlarına galip gelir ve onların hilelerinden emin olur.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  YAZGÜLÜ Bayan Üye
  YAZGÜLÜ
  Bayan Üye

  Üye No: 103208
  Mesaj Sayısı: 764
  Tecrübe Puanı: 8

  Cevap: Rüya Tabiri: Rüyada Put Görmek (imam nablusi)


  Rüyada Put Görmek kısa bir süre içinde uzak yerlere yolculuğa çıkacağınıza yüzünüzün güzel ve yumuşak olmasına rağmen çok gaddar bir insan olmasına işaret eder.


+ Yorum Gönder