Rüyada dilinin kesildiğini görmek 5 üzerinden 3.63 | Toplam : 8 kişi
 1. 1
  Üye olmayan Misafir
  Misafir

  Rüyada dilinin kesildiğini görmek


  Rüyada kollarımı tutup dilimi kesiyorlardı ve kestiler daha sonra hastaneye diktirmeye gittim ama doktorla yarımda olsa konuşabiliyordum bu rüyanın yorumunu alabilirmiyim

  İlgili Yazılar

 2. 2
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Cevap: Rüyada dilinin kesildiğini görmek


  Selamun aleykum. Rüyada dilin kesilmesi hayırla yorumlanmaz. Bu rüya kişinin bilerek ve isteyerek hak yolunu ter edip, dinden çıkacağı anlamına gelir. En doğrusunu Allah bilir.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada dilinin kesildiğini görmek


  Ruyamda boşanmak üzere olduğum eşimin annesinin benim dilimi kestiğini ve beni bir odaq hapsettiğini bağladığını gördüm,eski eşim beni bulunca çözdü ve ben aynaya bakinca dilimin ikiye ayrılarak yarıya kadar kesildiğini o yüzden konuşamayıp yardım isteyemediğimi anladım beni doktora götürmesi için yalvarirken kaynanamin 4 yaşindaki evladıma işkence ettiğini farkettim eski eşimi çocuğumu kurtar diye gönderdim kendim öylece kaçtım tam biyerden düşüyordum yine düşmeden düze çıktımm..


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada dilinin kesildiğini görmek


  Aile içerisinde anlaşmazlıklara, tartışmalara ve yapılan haksızlıklara işaret eder. Bu rüya yaşanan sıkıntıların bir şekilde rüyaya yansımasıdır. Maalesef bundan başka da özel bir tabirini yapamayız. Allah'a havale ederek hayırlısını dilemek en doğrusudur. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


+ Yorum Gönder