Rüyada altın yüzük görmek 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada altın yüzük görmek


  Hayırlı günler, rüyamı yorumlarsaniz sevinirim.Ruyamda sevdiğim ama su an arkadas oldugumuz adamın sağ elinin yuzuk parmağında cok ince bir altın yuzuk olduğunu gördüm. Ben de bana da taksana dedim o da cebinden yuzuk çıkarıp verdi. Beyaz sarı altından güzel bir yüzük ancak dar geldiği için serce parmağıma takabildim.Sonra kuyumcuda düzeltilir diye düşündüm.Cok teşekkür ederim

  İlgili Yazılar

 2. 2
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Cevap: Rüyada altın yüzük görmek


  Hayırlı günler hanım kardeşim. Bu rüya her açıdan mutluluk ve hayırlara tabir edilir. Yeni gelişmelere ve sevineceğiniz haberler işitmeye tabir edilir. En doğrusunu elbette Allah bilir.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada altın yüzük görmek


  Merhabalar. Rüyamda sözlüm bana ablasnn yuzugunu verdi paril paril parliyordu altindi. Icindede ablasnn ismi yaziyordu. Sonra elimden aldi bana bi altin yuzuk verdi ama o parlamiyordu azck kararms gbi birseydi ve cok buyuktu parmaklarima. Icindede benm ismim yazyrdu. Al buna bak dedi ama sanki istemsizce verdi bende istemeyerek begenms gbi yaptm ruyamda. Yuzuk altindi. Bide numarasi vardi. Sonra parmagma takmadm yuzugu olmadgi icin ama elimde duruyodu nereye gidersem elimdeydi. Ama sanki hislerimiz istemsizceydi.


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,429
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada altın yüzük görmek


  Merhabalar. Çok mutlu olacağınız, beklediğiniz, hayalini kurduğunuz düşüncelerinizin hayatınıza yansımaya başlayacağı ve mutluluktan ayaklarınızın yerden kesileceğine delalet eder. Muradınız her ne ise ona nail olacaksınız. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır tabiki.


 6. 5
  Dark Üye
  Dark
  Üye

  Üye No: 119412
  Mesaj Sayısı: 20
  Tecrübe Puanı: 1

  Selamünaleyküm hocam rüyamda bir yolda tesettürlü bir bayan benim elime altın yüzük takıyor nişan yüzüğü, ben biraz tedirginim kızın abisi görür diye sonra oradan uzaklaşıyorum arkamda üç köpek geliyor. biri yavru. Köpeklerin gelmesini istemiyorum eski oturduğumuz binanın altından geçip (binaya girmek için arka tarafından geçiş var)) kapıyı kapatıyorum köpekler gelmesin diye yavru köpek kapının bir yerinden bakıyor.


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Aleykum selam. Bekar biri için hayırlı bir evlilik yapacağına işaret eder. Evliler için aralarının muhabbetle dolması manasında tabir edilir. Ayrıca zarar vermek isteyen iki yüzlü kimselerin şerrinden kurtularak onları atlatmaya da yorumlanır. Sende hayrını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Selam hocam. Rüyamda sağ ve sol el yüzük parmaklarımda altın yüzük var sağ eldeki Alyans. Bu yüzükler parmağıma bol geliyormuş bir işle uğraşırken parmağımdan düşürmüşüm iki yüzüğü de fark etmiyorum. Sonra fark edip aramaya başlıyorum ama bulamadım uyandım hayır olur inşallah


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,429
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Yenilik, hayırlı olayların gerçekleşmesi anlamı taşımaktadır. Hakkında hayırlı olabilecek iş ve özel hayatını alakadar eden gelişmelerin olmasının yanında madden bir süreliğine de olsa sıkıntı çekebileceğine, darlıktan dolayı ye'se kapılmaman gerektiğine delalet etmektedir. Allah doğrusunu bilendir.


+ Yorum Gönder