Hoşlandığın kişiyi rüyada görmek 5 üzerinden 3.88 | Toplam : 8 kişi
 1. 1
  Mimo Üye
  Mimo
  Üye

  Üye No: 108913
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  Hoşlandığın kişiyi rüyada görmek


  Sayın Hocam,
  İstişhare namazını ve duası okuduktan sonra rüyamda : henüs tanışmadığım fakat hoşlandığım kişiyi rüyamda gördüm büyük bir köprünün önünde tanıştık konuştuk.

  rica etsem yorumlarmısınız*

  İlgili Yazılar

 2. 2
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Cevap: Hoşlandığın kişiyi rüyada görmek


  Merhaba kardeşim. Rüyan güzeldir ancak henüz ortada hiç bir şey yokken istihare yapılmaz. İsteğin veya hoşlandığını rüyada görmek nasip ve kısmetin açık olması manasına işarettir. En doğrusunu Allah bilir.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Hoşlandığın birini görmek


  Rüyamda gerçekte benim uzaktan tanıyıp bildiğim sosyal ortamdan ama beni tanımayan sürekli aklıma takılan biri var . Normalde tanışık olsak bile dışardan tanıdığım kadarıyla hiç bir anlamda birbirimize uymayan biriyiz . Normalde zor biriyim belki bu yüzden böyle düşünüyorum. Bu çocukla rüyamda aynı ortamda oluyoruz beni kendi mesleğimle ilgili iş yapmaya zorluyorlar ben onun yanında yapamam diye sıkıntı yapıyorum sonra övgü alıyorum , beğeniliyorum alnımın akıyla işin içinden çıkıyorum . Sonra aynı sırada oturuyoruz aramızda bir arkadaşım var . Rüyam boyunca sadece bana bakıyordu kafamı her çevirdiğimde bana bakıyordu . Gülüşüp eğleniyorduk toplulukta ama biz muhabbet etmedik ben zaten utangaçlığımdan bakamadım onun yüzüne . Rüyadan uyandıktan sonra sevinçli uyandım etkisinden midir bilemiyorum. Olumsuz baktığım biri dediğim gibi. Bu rüyanın yorumu var mıdır ? Hayırlı günler ...


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,541
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Hoşlandığın kişiyi rüyada görmek


  Rüyanızda gördükleriniz ve uyandıktan sonraki hissettikleriniz yaşantınızda gerçekleşecek ferahlıklara işarettir. Gördüğünüz kişiyle olup olmadığını bilecek tek kişi Allahtır fakat bu durum kısmete, evliliğe, aşka tabir edildiği gibi, mala ve yapacağınız önemli girişimler sayesinde ses getirip adınızı duyurma delalet eder. En doğrusunu bilen bir tek Allahtır elbette.


 6. 5
  Busrayilmaz Üye
  Busrayilmaz
  Üye

  Üye No: 119650
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  Selamın aleyküm hocam. Ben lise son sınıf öğrencisiyim. Normalde muhabbet etmeyi çok sevdiğim bir arkadaşım var, erkek. Rüyamda o arkadaşımla yan yana oturup film izliyorduk. Bir ara elimi tuttu ve ben de geri çektim. Sınıftaki arkadaşlardan ve öğretmenden çekindim. Sonra elimi tutmak için tekrar fırsat buldu ve tuttu. Ben de kimse görmesin diye elimizi aşağıya doğru çektim. Aslında bu durum da hoşuma gidiyordu. Sonra kafamı onun omzuna koydum, o da kolunu omzuma doğru attı. Sınıftan bir kız çocuğa "Elini çek istersen" tarzı bir şey söyledi ve bana bakıp "Seninle görüşeceğiz" gibisinden şeyler söyledi. Sonrasını hatırlamıyorum. Birkaç yıl önce bu çocuktan fazlasıyla hoşlanıyordum. Ama 2 yıldır bazı sebeplerden dolayı konuşamıyorduk, yeni yeni konuşmaya başladık. Sizce anlamı nedir?


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,541
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Kendinizle ilgili olarak bazı değişimler ve kararlar almak istediğinize, yeniliklere adım atabilmek için farklı başlangıçlar deneyeceğinize delalet etmektedir. Doğrusunu en iyi bilen bir tek Allahtır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  S.aleyküm ben sait 19 yaşındayım yaklaşık 2 yıl önce televizyonda bir evlilik programında benden 6 yaş büyük ve bir kızı olan bir bayan gördüm ve hoşlandım. Ben şimdilerde bu günlerde bazen şöyle dua ediyordum "rabbim kim hakkımda hayırlıysa onu rüyamda bana göster" diye. O zamanlar yani 2 yıl önce bu duayı okumuş muydum bilmiyorum. Neyse onu bir süre sonra rüyamda gördüm oda bana "bende seni seviyorum" diyordu. Bu rüyamın anlamı nedir? Bu arada açık biriydi şimdilerde internette resimlerine baktım çok çok açık olmuş. Aslında buna benzer bir sorum daha olacaktı cevabını merak ettiğim; ben bir kuzenimden afedersiniz hoşlanıyorum yani tam olarak ne hissediyorum bilmiyorum karışık duygular hissediyorum ama sanırım hoşlanıyorum. Bu günlerde yani bir -bir buçuk ay önce şu duayı okuyordum daha önce bahsetmiştim şu duayı okuyordum "rabbim hakkımda hayırlı olan kişiyi rüyamda göreyim" diye. Bu duayı okuduktan 2-3 gün sonra kuzenimi rüyamda gördüm rüyamda oda benden gizlice hoşlanıyormuş ama söyleyemiyormuş. ben ona hoşlandığımı söyleyince oda mutlu oluyormuş. Bu rüyamın anlamı nedir acaba? İki rüyamında cevabını çok merak ediyorum. kafama takıldı. Teşekkür ederim.


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,541
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Etmiş olduğun duanın karşılığı olup olmadığını bir tek allah bilebilir. Kesinlik söz konusu değil. Her iki rüyanın tabiri ise hoşlandığın kişiler hakkında değildir. Senin başarılar elde edeceğin, bir haberle mutlu olacağın, iş konusunda yükseleceğin bir makam sahibi dahi olabileceğin yönündedir. Doğrusunu bilen Allahtır.


 10. 9
  162E (Cezalı)
  162E
  (Cezalı)

  Üye No: 119292
  Mesaj Sayısı: 31
  Tecrübe Puanı: 0

  Hayırlı geceler Bu kişiyle ilgili bir rüya yine. Başka bir eve taşınmışım. Bu ev daha büyük ama daha eskiymiş. Bu kişinin annesi elinde şeffaf bir cam tabakla bir şey istemeye geliyor. Sonra evin içinde konuşmalar oldu.Kimle konuştum bilmiyorum. Konuşurken beğendiğim kişiyle benim ortaokuldan bir erkek arkadaşım birbirlerini tanıyorlarmış onu öğreniyorum.


 11. 10
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,541
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Bahsettiğin kişinin kim olduğunu belirtmen gerekir. Rüya kişinin hal durumuna göre açıklanır. Bu ayrıntı dışında kalan diğer unsurlara göre var olan durumunda değişiklik yapma düşüncesinde olacağına bu değişikliğin sana çok iyi geleceğine delalet eder. Allah doğrusunu bilendir elbette.


+ Yorum Gönder