Rüyada mavi gözlü erkek görmek 5 üzerinden 4.25 | Toplam : 4 kişi
 1. 1
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada mavi gözlü erkek görmek


  merhaba ben rüyamda ergenliğe ulaşmamış ama sekiz on yaşlarda zayıf güzelce beyaz tenli bir erkek çocuğu gördüm konuşmuyordu duruyordu ama gözleri değişik bir maviydi ne demektir acaba

  İlgili Yazılar

 2. 2
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada mavi gözlü erkek görmek


  Merhaba. Bu tür rüyalar genellikle hayatları ve işleri yolunda olan kimselerin hafife alacakları bazı meselelerden dolayı dara düşmelerine ve üzüleceklerine işarettir. Bu rüyayı bir uyarı olarak kabul edebilir ve atacağı adımlara dikkat edebilir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 3. 3
  Salihakul Üye
  Salihakul
  Üye

  Üye No: 111403
  Mesaj Sayısı: 8
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyada mavi gözlü bir erkek görmek


  Selamın aleyküm hocam
  Suan evlenmek uzere birisiyle gorusmem olacak.

  Ruyamda bu adam arabasiyla beni almaya geliyor.

  Yolda yuruyorum. Yanimda annem var. Araba geliyor. Annem ön koltuga bende arka koltuga oturdum.

  Bu adam arasira dönüp gulumseyerek konusuyor. Ama gozleri masmavi. Özellikle gözlerini görüyorum. Normalde o kisinin gözleri kahverengi.

  Ruyanin ilerleyen kisminda bu adam beni omuzlarinda tasiyordu.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada mavi gözlü erkek görmek


  Aleykum selam. Mavi gözlü olarak o kimseyi görmek gönül ilişkisi kurmaya ve bundan mutlu olmaya yorumlanır. Ayrıca senin sorumluluklarını yüklenmesine ve hayat sorumluluklarında ortak olmaya delalet eder. Bu sonuçta bir rüyadır ve asla kesin bir bağlayıcılığı yoktur. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Hayırlı günler dilerim.. Ben rüyamda Su an ayrı olduğum erkek arkadaşımı görüyordum onun gözleri mavi. Ama rüyamda onu başka bir kadına bakarken görüyordum bende uzaktn izliyordum yanimda bir arkadaşım vardı ama oda sevdiğim adamın aynısı gözleri masmavi dönüp ona diyordum ki bak senin de gozlerin mavi hatta boyun onunki gibi isminiz bile ayni ama bak o nasıl başka kadınlara bakıyor o beni sevmedi bari sen beni seviyor musun evet diyordu muhtemel bende seviyorum böyle tebessüm ederek diyordu. Ve elimi tutup beraber yuruyorduk. Öyle gördüm inşallah hayırlıdır.


 7. 6
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Bu rüya gönül ilişkisi olan kimse için ayrılmasına ve sorunlar yaşamasına tabir edilir. Bir gönül ilişkisi olmayanlar içinse bu rüya sevineceği güzel gelişmeler olması anlamındadır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 8. 7
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Iyi günler.Ruyamda kırtasiye ye girdim kirtasiyeciye indirimli kitaplarınızı var mı diye sordum.o da sadece geometri kaynak kitaplarının indirimde olduğunu söyledi.Ben de kitaplara bakıyordum kitaplar kullanılmıştı biraz yipranmisti.iclerinden en iyi anlatani seciyordum. Yorumlayabilir mısınız


 9. 8
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Rüya sahibinin dünya görüşünün, bilgisinin, becerisinin, iş ve becerisinde oldukça başarılı olduğu anlamındadır. Daha özel olarak kişinin meslek ve işi alanına bakılarak tabir edilebilir. Allah'tan hayırlısını dile. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 10. 9
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Normalde Gözlerimin Rengi Kahverengi Rüyamda Gözlerimi Birden Gri Görmeye Başlıyorum Sonra Mavi Görüyorum Tamamen Mavi Gözün Beyaz Kısmı Falan Yok Her Tarafı Mavi Sadece Küçücük Bir Kenar Kısmı Beyaz Bunu Tamamen Mavi Yapayım Diyorum Ve Daha Açık Renkli Bir Mavi Olsun Diyorum Gözlerim Birden Bembeyaz Oluyor Ondan Sonrasınıda Göremedim


 11. 10
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,429
  Tecrübe Puanı: 10

  Gözlerin değiştiği renge göre farklı tabirler içerir. Rüyanızın genel yorumuna göre göze gelecek, kem gözlerin dikkatini çekeceksiniz. İşleriniz ve kısmetiniz kapanacak şeklindedir. Yine de Allah en iyisini bilir elbette.


+ Yorum Gönder