Cinler İle Cinsel İlişki 5 üzerinden 4.22 | Toplam : 50 kişi
 1. 1
  Crowley Üye
  Crowley
  Üye

  Üye No: 105294
  Mesaj Sayısı: 270
  Tecrübe Puanı: 3
  Yer: İSTANBUL

  Cinler İle Cinsel İlişki


  Selamun Aleyküm.

  Bir öğretmenim olay anlattı nette görsem inanmazdım.

  Kısaca özet geçeyim; Çok güvendiğim, öğretmenlerimin öğretmeni olan bir adamın öğrencisi yaşamış.

  Kız bir yere dalıp kalıyor daha sonra hırçınlaşıyor.

  Bir çok kez böyle olmuş ve yine öğretmenim bir gün kızı sakinleştirirken kız bir şey söylemiş ''biz evliyiz'' diye sanırım. Hocam daha sonra sormuş öğrencisine öyle mi ? vs. O da eve hatta çocuklarımız bile var bazen değişik şekillerde (fare vs) görünüyorlar onlardan imreniyorum demiş. Kız kanıtlamak için öğretmenim yanına gitmiş. Bakıldığında 6,7 aylık hamile gibi. Ancak 1 Hafta sonra tekrar gitmiş ve eski haline tekrar dönmüş.

  Fazla anlatamadım, detayları da var. Böyle bir şey mümkün mü?

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Muhammed الله اكبر
  Muhammed
  الله اكبر

  Üye No: 76755
  Mesaj Sayısı: 4,122
  Tecrübe Puanı: 42
  Yaş: 30
  Yer: Türkiye

  Cevap: Cinler İle Cinsel İlişki  Bu konu hakkında günümüz alimlerinin vermiş olduğu fetvada bu konuya açıklık getirilmiştir.
  Her iki tarafın rızasına, icab ve kabul esasına dayalı ve nikah kıyılması suretiyle cin ile insanlar arasında evlilik ceryan etmez. Bu rivayetler, "rızaya ve nikah akdine" dayanan evlilik olmayıp, tasallut ve tecavüz mahiyetinde bulunmaktadır.

  Tecavüzün ve cinsi yakınlığın vaki olduğunun kabulü, aralarındaki evliliğin meşru olduğunu kabule delil olamaz. Sonra bir kadın, fuhuştan peydahladığı veled-i zinayı, "cinle evliyim de ondan oldu" diye iddia edip suçtan sıyrılmaya kalkışır. İslam hukuku, böyle bir iddiayı makbul tutup sahibini mazur saymamıştır. (Mehmed Emre, Cinlerle İnsanlar Arasında Evlilik)

  Toplumda, insanlar arasında tereddüte ve yanılmaya sebep diğer bir hususta cinlerle evliliktir. İtikadî olarak ne Kur'an-ı Kerim'de, ne Hadîs-i şeriflerde bize böyle bir evlilik rivayet edilmemektedir.

  Bir insanın bir hayvan ile, cins ayrılığı olduğu için evlenmesi caiz olmadığı gibi cinni ile de evlenmesi caiz değildir. (el-Feteva'l-Hadisiyyes. 167; Halil GÜNENÇ, Günümüz Meselelerine Fetvalar II. 111)

  Evvelâ, insan, hücrelerin ve moleküllerin yoğunlaşmasından, cin ise, ışın şeklinde bir enerji akımından ibarettir. Farklı âlemlerde, farklı boyutlarda, farklı yaratılışta olan insan ve cin, fizyolojik ve biyolojik mânâda biraraya gelip birleşmeleri, izdivaç etmeleri imkânsızdır. Cin, insanlara ancak his, heves, duygu verebilir, insanın şehevî duygularını tahrik edebilir, insan beynindeki şehvet merkezlerini, manyetik akım ile harekete geçirebilir.

  Cinler şuurlu varlıklar olduğu için onları öpmek de caiz değildir.

  İnsanlarla cinler arasında nikâh da olmaz. Çünkü nikâhın gereği; eşlerin birbirine ülfet etmeleridir. Halbuki, insanlarla cinniler arasında ülfet mümkün değildir. Zira yeme ve içmede, mesken ve barınmada yekdiğeriyle hiç bir ortak nokta olmadığından, imtizaç olamaz. Şu halde evlilikten beklenen ünsiyet olamadığı cihetle aralarında nikâhın cereyanında bir fayda yoktur. Binaenaleyh nikâh da yoktur. Çünkü nikâhın cevazı kabul edilse, zinadan hamile olan kadınlar, hamlinin cinnîden olan erkeğinden olduğunu iddia eder, bu sebeple âleme fesat saçılmasına sebeb olur. Bu sebeple bu fesadın giderilmesi için de, nikâh caiz olmamak lâzım gelir. (M. Vehbi, 15, 6176)

  Cinlerle insanların evlilikleri konusu, israiliyat ve bâtıl dinlerden, eski inanışlardan, hurafelerden, rivayet edilir. Hikâyeler, nesilden nesile, kulaktan kulağa aktarılırken, olay farklı boyutlarda değişmekte ve hurafe hâline gelmektedir.

  Beyin ile alâkalı bir hastalık olan şizofreninin birçok çeşidi vardır. Halüsinasyon olayları şizofrenilerde çok görülür. Halüsinasyon şeklinde beyni hasta olan kişiye görünen cin, pekalâ hastanın kendisiyle evli olduğu kanaatini verebilir. O hastaya açık saçık bir insan suretinde görünüp, onun şehvetini arttırabilir ve ona izdivaç hayali gösterebilir. Aynen rüyalarda olduğu gibi kişi cünûp olabilir, boşalabilir. Cin burada manyetik olarak o kişinin beynini uyarmakta, beynindeki şehvet merkezine akım göndermektedir. Beyni hasta kişi bu hayalî olayı, hakikî zanneder ve her tarafa "ben cinle evliyim" diye ilân yapar. Hayal ile hakikat birbirine karışmış olur.

  İnsana musallat olup, böylesine hayaller gösteren cin, kendi âlemindeki çocuklarını o insandan oldu diye telkin ederse, bu kişi de cinlerden çocukları olduğunu savunur. Halbuki maddî âlemde böyle bir şey yoktur, bu sadece bir görüntüden ibarettir. Cinle temas kurduğunu söyleyen kişi, bunun bir görüntü olduğunu idrak edemez. Normal insanların rüyada boşalmaları gibi, kişi burada inzal olur. Böyle bir olayı başkalarına söyledi mi, ya "deli, aklını oynatmış" diye psikiyatri kliniğine gönderilir ya da karşısında bu olayı gerçek zannedenler tarafından inanılır.

  Cin insan gibi akıl ve şuur sahibi bir mahlûktur. Yalnız nasıl olduğunu bilemeyiz, varlığında şüphe yoktur. Çünkü Kur'ân-ı Kerîm, tevili mümkün olmayan bir ifade ile onların varlığından, küfür ve imanlarından söz ediyor. Bu bir gerçektir, varlıklarını inkâr etmek küfürdür. 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Cinler İle Cinsel İlişki


  Ben gün gece uyandım uyandığımda içimde cinsel bir arzu vardı gece uykuya daldığımı hatırlamıyorum sabah uyandığımda sütyenim açılmıştı ve makatımda feci bir ağrı vardı büyük abdestimi yapamadım yürüyemedim bile ne olduğunu anlayamadım cinlerle mi bir olay yaşadım yardımcı olur musunuz bana


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Cinler İle Cinsel İlişki


  Bu rüyadan kesinlikle öyle bir mana çıkarmamalısın. Sütyenin bir şekilde açılmış olabilir ve kabız gibi benzeri bir rahatsızlığın meydana gelmiş olabilir. Bu şekilde bir anlam çıkarmak son derece yanlış ve tamamen alakasızdır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Cinlerle cinsel ilişki mümkündür.
  Bende acayip şeyler yaşadım.
  Salih MEMİŞOĞLU hocaya gidinceye kadar ne yaptıysam kime gittiysem kurtulamadım.
  Allah'a şükür şimdi epey rahatım.


 7. 6
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Hocam 26 yasindayim evliyim iki cocuk annesiyim ilk defa cok korkunc ve ilginc bi ruya gordum korkuyorum ruyamda 3 yasimdaki kizimla birlikte kalabalkk pazar gibi bi yerdeyiz sonra yabanci tanimadigim biri yakiiskli gel dio tutuyo elimi ceke ceke goturuyo nereye diom cevap vermiyo eve girdik beni kucagina oturtdu kizimi yanina oturtdu cinsel organini acti ve ters u seklindeydi bana surerken yuzu degismeye basladi tipki ciglik maskesi gibi bir yuze burundu hemen besmele cekip kizimi kucagima alip kilitli kapiyi acip disari ciktim ve yardim iatedim gorenler tek gozune ne oldu tek gozun nerde diyolar bende o evi gostererek gozum o yapti diom cami buyul cam boyumda yuvarlark sari mi yesil mi bisiler yasaniyomus gibi gosteriyodu birden uyandim korkuyorum aydinlatin


 8. 7
  Diyanet Misafir
  Misafir

  Anlaşılacağı üzerine bir cin sizinle cinsel ilişkiye girmiş. Burda tecavüz olmadığı için cinin öldürülmesi (yakılması) gerekmez. Sadece sürgün edilmesi gerekir. Doğacak çocuğunuz yarı cin yarı insan olacak. Ancak doğumunuz cinler aleminde olacak insanlar bunu göremez. Yardım almak için Diyanet İşleri Başkanlığı Uhrevi ve Ruhâni Meclisi'ni aramanızı öneririz.


 9. 8
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  İyi geceler hocam hocam ben de musallat olan bir şey var diye şüphe var surekli önlü arkalı edep yerlerimle ugrasiyo yanimdaki yatiyo nefes alıp verisini duyuyorum dua etmek için Kurani okudum da daha çok saldirganlasiyo bozmaya kalkıyor ne yapcami sasirdim bir akil verirseniz sevinirim hocam


 10. 9
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Selamun aleykum. Bu tür hislerin daima doğru olduğunu söyleyemeyiz. İnsanın korkularından yanılması daima mümkündür. Ayetel kürsi ve felak ile nas surelerini okumayı asla ihmal etmemelisin.


 11. 10
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Ben bu sabah biraz gec uyandım. Sebebi ise galiba ruyamdi. Galiba cindi yada baska bir mahlukat bunu tam kestiremiyorum ama ben istemedigim halde ben toprağın icindeyken zorla iliskiye girdi ve galoba 7 8 tane cocuk oldu sanırım ardindan ruya nin devaminda kurtuldum ve karim ve cocugum olan bir evdeydim ben suan 17 yasindayim ve uyandigimda arzuluydum.hemde çokça


 12. 11
  mumsema Admin
  mumsema
  Admin

  Üye No: 129
  Mesaj Sayısı: 6,216
  Tecrübe Puanı: 94
  Yer: Türkiye

  Buna rüyada / uyku sırasında ihtilam denir.
  Rüyada ne gördüğünüz önemli değil birileri cin görür birileri hayvan birileri de insan bunlar fazla önemli değildir.
  Uyku halinde şehvet galebe çaldığında rüyalar görülür bu normal bir durumdur


 13. 12
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Beyinde uyarılıyor gibi demişsinizde ben hissediyorum, bende bir erkek olarak bu duruma maruz kaldım, fakat statik elektrik şeklinde cinsel organımı sıkan bir şey var, ve bu durum sabaha kadar devam ediyor, sürekli ereksiyon halinde uyanıyorum sabahları aşırı bel ağrısı oluyor, ve rüyalarda anlatıldığı gibi oluyor, geneldede atletimi yukarıya sıyırılıyor.bundan nasıl kurtulabiliriz?


 14. 13
  Ahmet Üye
  Ahmet
  Üye

  Üye No: 529
  Mesaj Sayısı: 169
  Tecrübe Puanı: 3

  Alıntı
  .bundan nasıl kurtulabiliriz?
  Bu anlattığınız olay ile cin ile ilişkiye girmek arasında hiç bir bağ yok
  Sizin durumunuz farklı ve hepimizin bekar iken yaşadığımız durumlardır 15. 14
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  iyi geceler benim şöyle bir sıkıntım var eşim bir hafta önce yatakta yatarken ellerini birinin tuttuğunu cinsel organına dokundugunu ben odaya girince cıkıp gitmiş bu nedir bilen birileri varsa lütfen Allah rızası için yardım edin


+ Yorum Gönder
Git 12 Son