Çok kere tevbe ettim bozdum. Şimdi yine tevbe etmek istiyorum ama korkuyorum ki bozarım. Yine tevbe etsem kabul olurmu? 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi
 1. 1
  Ahmet.Kuzey Üye
  Ahmet.Kuzey
  Üye

  Üye No: 106666
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  Çok kere tevbe ettim bozdum. Şimdi yine tevbe etmek istiyorum ama korkuyorum ki bozarım. Yine tevbe etsem kabul olurmu?


  Cok kere tevbe etdim bozdum. Simdi yine tevbe etmek istiyorum ama korkuyorum ki bozarim. Yine tevbe etsem kabul olurmu?ALLAH buyuk ama ben tevbemi bozdukda sora yine tevbe ediyorum surekli bozuyorum ve tevbe ediyorum. Ama simdi tevbeyi bozmuycagima soz veriyorum. Ne olursa olsun soz veriyorum bozmuycam.Yine tevbe etsem ALLAH kabul eder mi? Daha bozmuycam soz veryorum.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  imam Özel Üye
  imam
  Özel Üye

  Üye No: 2034
  Mesaj Sayısı: 6,072
  Tecrübe Puanı: 65
  Yer: minallah-ilelllah

  Cevap: Cok kere tevbe etdim bozdum. Simdi yine tevbe etmek istiyorum ama korkuyorum ki bozarim. Yine tevbe etsem kabul olurmu?


  Bir günde 70 defa tevbe edip bozarsan bile tevbe etmeye devam et.
  Bozarım korkusuyla tevbe etmemek şeytan oyunudur.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Cevap: Cok kere tevbe etdim bozdum. Simdi yine tevbe etmek istiyorum ama korkuyorum ki bozarim. Yine tevbe etsem kabul olurmu?


  ,imama katılıyorum.


 4. Reklam

 5. 4
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Çok kere tevbe ettim bozdum. Şimdi yine tevbe etmek istiyorum ama korkuyorum ki bozarım. Yine tevbe etsem kabul olurmu?


  selâmunaleyküm. Kardeşim!Bebekken bu hayata düşe kalka düşe kalka başlıyoruz,sonrasında ise yürümeyi öğrendiğimizde de birdaha düşmemiş cok zor oluyor oyle degil mi ?
  Kullukta böyledir. Hata etmek bize babamız Adem Aleyhisselam'dan miras kaldı. Senin hacmin nedir ki Allah'ın rahmetini geçebilecek bir iş yapabilesin ..Kırk kere de yikilsan kirkbirinci kalkışı yapabilmektir mesele.Tâki rabbimize kavuşuncaya kadar ..Yeter ki düştüğün yerede kalıp çürüme. Kal ayağa ve Allah'a git...


+ Yorum Gönder