Eşim bana kötü davranıyor 5 üzerinden 4.00 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  Dilek420 Üye
  Dilek420
  Üye

  Üye No: 110810
  Mesaj Sayısı: 1
  Tecrübe Puanı: 1

  Eşim bana kötü davranıyor


  3 yillik evliyim 1 yaşında oğlum var. Eşim bana psikolojik baskı yapiyor düzelmesi için sabir gösteriyorum. Ama artık dayanamıyorum. Boşanmak istiyorum ama şartlar uymuyor. Çalışmadiğım için boşanamıyorum. Çok çaresizim elimden geldiğince ona musamaha gösteriyorum ama artık dayanamıyorum. İşe girsem yaşım 32 ve yeni bir hayat kurmaya gücüm yok.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  rana Aciz Kul
  rana
  Aciz Kul

  Üye No: 5879
  Mesaj Sayısı: 2,929
  Tecrübe Puanı: 43
  Yer: Almanya

  Yorum: Eşim bana kötü davranıyor


  Her yolu denedikden sonra ayriligi düsünün derim,
  kendisiyle size iyi davrandigi zamanlar güzel bir dile ile konustunuzmu hic?
  belki yaptigi durumdan kendisi bile farkinda degil.. belki psikolojik yardim alabilirsiniz, aile psikologlari oluyor..
  bakin gercekden psikoloji baski derken ne dediginizi anlayamadim, bu cok genel bir ifade, eger dininizi yasatiyorsa, evine barkina bakiyorsa, cocugunuza babalik yapiyorsa, elinizden geldigince düzeltmeye calisin sonra hic cikmasa ciktiginiz vakit akliniza ayrilik gelsin..

  esinizle konusmaya calisin ve hic birsekilde fayda etmiyorsa bir büyügünüz varsa esininizle konusmasini rica edin, nasihat dinledigi biri varsa onunla konusmasi belki iyi gelir..

  Allah cümlemizin yuvasina huzur versin...
 3. 3
  mersin7233 Üye
  mersin7233
  Üye

  Üye No: 85169
  Mesaj Sayısı: 6
  Tecrübe Puanı: 1

  Yorum: Eşim bana kötü davranıyor


  ben de 35 yaşındayım 2 çocuğum var ama eşim cahil dik kafalı ve eşinizin size davrandığı gibi bana davranıyor..Ve inanın artık ben de dayanamıyorum daha önce koz olarak kullanmak istemediğim boşanmayı sanırım artık düşünmekk zorundayım...rızkı veren allah eğer olmuyorsa böyle hayatı cehenneme çevirmenin bir anlamı da yok..düşünün ben bir erkeğim ve sizin yaşadıklarınızı yaşıyorum...hep sabır dedim hem allaha havale ettim hep tevekkül ettim ama netice olmuyor işte olmuyor..


 4. Reklam

+ Yorum Gönder