Sosyal medyada okuduğum tuhaf şey yüzünden korkuyorum 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi
  1. 1
    tmy Üye
    tmy
    Üye

    Üye No: 120206
    Mesaj Sayısı: 1
    Tecrübe Puanı: 1

    Sosyal medyada okuduğum tuhaf şey yüzünden korkuyorum


    Öncelikle herkese aleyküm selam. Bu akşam sosyal medyada dolaşırken bir korku hikayesi çıktı ve okudum sonlara doğru latince bir şey yazıyordu merak edip onuda okudum ve sonradan öğrendim ki bir büyüymüş. hikayeyi de anlatayım "bir gün bir kız otobüste bir cüzdan buluyor ve bu cüzdanı eve götürüyor ve evde kurcalıyor o sırada latince yazılmış bir kağıt çıkıyor ve onu okuyor ve 13 gün sonra oluyor" adı üstünde hikaye ama biraz kokuyorum gerçek olamaz dimi? hikayenin sonunda latince kelimelerin anlamlarını yazmışlar içinde şeytan, 13 gün sonra ölmek, ölüme merhaba gibi anlamlar var.

    İlgili Yazılar

  2. 2
    Kayıtsız Üye Misafir
    Misafir

    Yorum: Sosyal medyada okuduğum tuhaf şey yüzünden korkuyorum


    Selâmün aleyküm kardeşim. Öncelikle dediğin gibi bu sadece bir hikayeymiş. İkincisi de yüce Rabbimden başka kimse bilemez hangi gün öleceğimizi. Ben de önceden olur olmaz şeylere çok korkardım ama namaza başladığımdan beri geçti çok şükür. Yatmadan önce ayetel kürsi ya oku ya da dinle iyi gelecektir inşâAllah.


  3. 3
    Kayıtsız Üye Misafir
    Misafir

    Yorum: Sosyal medyada okuduğum tuhaf şey yüzünden korkuyorum


    Böyle şeyleri kafanıza takmayın boş manasız şeyler bunlar. Sizleri böyle etkisi altına almak ve gerçek yaşanmış süsü vermek istiyorlar sosyal medyada bizde denk geliyoruz böyle saçmalıklara felak ve nas surelerini okumanızı tavsiye ederim böyle şeylerden uzak durun İnşallah


  4. Reklam

+ Yorum Gönder