Bacağıma Dua Etseniz ? 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi
 1. 1
  beratost Üye
  beratost
  Üye

  Üye No: 115676
  Mesaj Sayısı: 24
  Tecrübe Puanı: 1

  Bacağıma Dua Etseniz ?


  Bugün biriyle oynarken sağ bacağımın üstüne düştüm. İşin kötü tarafı cebimde cüzdan vardı. Ve içinde demir anahtarlık. Vb. Bacak kasımın yırtılmasından korkuyorum. Morarmadı şişmedi ama bayağı sızlıyor veya ağrıyor.Ayrıca ayağımı hareket ettirmiyorum aksi takdirde ağrıyor, sızlıyor. Son günlerde bu tip olaylar başıma gelmeye başladı. Geçen günlerde mescidde abdest alırken ayağımı demire vurdum ve baya kanadı doktora gittik tetonoz aşısı olacak mıyım diye felan. Yaşımda 15 yani dua etmeniz için diyorum. Acınacak haldeyim cidden. namazı dahi zor kılıyorum. Ayağımın üstüne oturamıyorum. ALLAH rızası için bacak kasımın yırtılmamış olması için ve şifa niyetine ALLAH'a dua eder misiniz ? Dua edenden ALLAH razı olsun.


 2. 2
  Mümin Bir Kul Üye
  Mümin Bir Kul
  Üye

  Üye No: 121370
  Mesaj Sayısı: 100
  Tecrübe Puanı: 2

  Yorum: Bacağıma Dua Etseniz ?


  YÜCE ALLAH'IMIZ " ŞAFİ " İSMİYLE Şifalar Versin Kardeşim. YÜCE ALLAH'IMIZ Sana Ve Tüm, Bütün Sevdiklerine Hayırlar, Afiyetler, Huzurlar, Bereketler, Sağlıklar Versin Kardeşim. AMİN.


 3. 3
  HALVET Üye
  HALVET
  Üye

  Üye No: 77578
  Mesaj Sayısı: 30
  Tecrübe Puanı: 1
  Yaş: 39

  Yorum: Bacağıma Dua Etseniz ?


  Bacağına değil Sana Dua edelim Kardeşim..Uzuva dua edilmez komple topyekün olarak Sağlığına duacı olalım kolun bacağın miden vs fark etmez.Rabbim yardımcın olsun


 4. Reklam

+ Yorum Gönder