Rüyada Vaaz Görmek (imam nablusi) 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi
 1. 1
  İsrâ İsrâ
  İsrâ
  İsrâ

  Üye No: 59972
  Mesaj Sayısı: 1,010
  Tecrübe Puanı: 18
  Yer: Almanya

  Rüyada Vaaz Görmek (imam nablusi)


  VAAZ

  Rüyada vaaz vermek, önemli bir işe girip emir vermeye işaret eder. Rüya sahibi eğer bir devlet büyüğü ise, sözü geçen bir kişi olur. İlim adamı ise, sözlerinden halk faydalanır. Tüccar ise kazancı helal olur. Sanatçı ise yaptığı eserler halk arasında çok beğenilir. Halktan biri ise hayır görür.

  Yaptığı vaazını tamamlayamadığını gören zorluklarla karşılaşır.

  Bir mecliste bilginlerin karşısında vaaz ettiğini veya başkasının vaazını dinlediğini görmek, hayır ve menfaate, çıplak olarak vaaz ettiğini görmek, yalan söze işarettir.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  EFRUMİE Bayan Üye
  EFRUMİE
  Bayan Üye

  Üye No: 104894
  Mesaj Sayısı: 362
  Tecrübe Puanı: 4

  Cevap: Rüyada Vaaz Görmek (imam nablusi)


  Rüyada vaaz verdiğini görmek işinizde yükselerek etrafınızda çalışan kişilere emirler yağdırarak işlerinizi yaptıracağınıza ve bundan dolayı bir çok zorluklarla karşı karşıya kalacağınıza ve etrafınızdaki insanlarla iyi geçinmeniz gerektiğine işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Vaaz Görmek (imam nablusi)


  Hayırlı sabahlar hocam
  Ben rüyamda bir ev gibi bir yer. Orada insanlara vaaz veriyorum ve vaazda temiz kalpli olun kalbi temiz tutun. Allah kalbi temiz olanları sever, sürekli kalbi temiz tutarsanız ölüm anında kalp temiz olur diyorum.

  Sonra ortam değişiyor düşman varmış karşımda onu öldürüyorum bıçak ile eski savaşçılar gibi giyinmişim oda bir kadını öldürmüş önceden ondan dolayı bende onu öldürüyorum...


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,572
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Vaaz Görmek (imam nablusi)


  Hayırlı günler. Üç güzel olayın hayatınızda cereyan etmesine delalet eder. Bunlar işinizde yapacağınız bir projenin başarı getirmesiyle iyi bir mevki sahibi olmanıza, kısmetinizin açılacağına ve çok sevip muhabbet duyacağınız biriyle tanışacağınıza delalet eder. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır.


+ Yorum Gönder