Rüyada Yardım görmek (imam nablusi) 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  Hoca Moderatör
  Hoca
  Moderatör

  Üye No: 11
  Mesaj Sayısı: 19,328
  Tecrübe Puanı: 233

  Rüyada Yardım görmek (imam nablusi)


  YARDIM
  Rüyada yardım, mertliğe yorumlanır. Bir insana yardım ettiğini görmek, mertliğinin genişliğine ve sevap işlediğine işarettir. İyilik görenin iyilik edenden hay ır ve menfaat göreceğini de söyleyenler vardır.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  Hoca Moderatör
  Hoca
  Moderatör

  Üye No: 11
  Mesaj Sayısı: 19,328
  Tecrübe Puanı: 233

  Cevap: Rüya Tabiri: Rüyada Yardım görmek (imam nablusi)


  RÜYADA YARDIM
  Birine yardım etmek, iş hayatında yükselip, hep çıkmak
  istediğiniz makama ulaşacağınızı işaret eder. Eğer rüyanızda size yardım
  ediliyorsa, gerçek yaşamda da bir iyi arkadaşınız size yardım edecek
  demektir. 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Yardım görmek (imam nablusi)


  Rüyamda okul çantamla geziyordum. Küçük bir yapay gölün olduğu bi yere gittim ama gerçekte böyle bir yere hiç gitmedim. Girerken merdiven kullanarak girdim.biliyorum mantıksız ama çıkışında merdiven kullanılmıyordu yani yüzerek geçmek zorundaydım sonra okuldan üç kişi geldi bu kişilerle çok da yakın değilim gerçek hayatta.Neyse onlar da yüzmeye başladı ben de hava soğuk kıyafetlerim kurumaz diye yüzmek istemedim sonra bu üç kişiden bir çocuk yanıma geldi neden beklediğimi sordu ben de ıslanmak istemediğimi söyledim o da bana ben yüzmeden beni çıkarabileceğini söyledi gerçekten de beni bir şekilde çıkarttı oradan.sonra bana bi ayakkabı çekiceği verdi ben de arka cebime koydum. Dışarı çıktığımda gidip gitmemekte kararsız kaldım sonuçta bana yardım etmişti neyse bekledim onlar da çıktılar çocuk yanıma gelip hadi kahvaltıya gidiyoruz sen de gel dedi.ben de yanımda çok para olmadığı için ben kahvaltı yapmıştım zaten siz gidin dedim. Ayakkabı çekiceğini geri almadı sonrasında uyandım gerçekten tuhaf bir rüyaydı gördüğüm kişilerle yakın arkadaş da değiliz rüyamı yorumlarsanız sevinirim.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Yardım görmek (imam nablusi)


  Gerçek hayatta da bir kimseden yardım görmek ve önemli bir sıkıntısından kurtarılmak anlamında kabul edilir. Tam ihtiyaç duyduğun ve kurtulmak istediğin bir anda sana yardım eli uzatılmasına yorumlanır. Sende rüyanın hayrını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


+ Yorum Gönder