Rüyada Yatakhane Görmek 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  Hoca Moderatör
  Hoca
  Moderatör

  Üye No: 11
  Mesaj Sayısı: 19,328
  Tecrübe Puanı: 233

  Rüyada Yatakhane Görmek


  RÜYADA YATAKHANE
  Etrafınızda işinizdeki başarıları kıskanan insanların
  bulunduğunu işaret eder.


  İlgili Yazılar

 2. 2
  YAZGÜLÜ Bayan Üye
  YAZGÜLÜ
  Bayan Üye

  Üye No: 103208
  Mesaj Sayısı: 764
  Tecrübe Puanı: 8

  Cevap: Rüyada Yatakhane Görmek


  Rüyada yatakhane görmek sıkıntılı,zor ve yalnız kalacağı günlerin olacağına ve bu nedenle hasret kalacağınız üzgün,mutsuz ve moralsiz geçecek günlerin olacağına işaret eder.


 3. 3
  blablabaa Üye
  blablabaa
  Üye

  Üye No: 119716
  Mesaj Sayısı: 10
  Tecrübe Puanı: 1

  Ruyada yatakhane görmek + ağızdan yaprak cıkması + dislerin kirilip dokulmesi


  SELAMIN ALEYKÜM
  Rüyamda dini bir cemaatin yatakhanesindeyim. Her taraf ranza şeklinde bembeyaz çarşaflar var güzel bir yer. Ferah ve temiz ama erkek cemaati ben ise kızım (erkek gibi kız tabir edilen cinsten) oradan biriyle evliymişim. Ben uyurken kimse yok çok az kişiler zaten.Kız olduğumdan kendi isteğimle başka odaya geçmek istiyorum.orada yataklar ranza şeklinde değil renkli çarşaflar var. Neyse buradan evli olduğum kişininde mesleği kuaförlük. Yani bayan kuaförü onu aslında sevmiyorum hatta başkasından hoşlanıyorum ama buna rağmen ALLAH nasip etti deyip onu sevmeye çalışıyorum. Neyse çok gariban birisi sesi soluğu çıkmıyor bende onu çalıştığı yerden alıp cafeye gidiyorum 2 çay alıyoruz benim cebimde hiç para yokmuş o veriyor bozuk paralarla üst kata çıkıyoruz orada abimi görüyorum garip tiplerle takılıyor kafası biraz gıdık kavga çıkarıyor bende mecburen dahil oluyorum böyle hayat kadını tarzı tiplerle kavga ediyorum çenemin yukarıda kalan dışlerden arkadakileri kırıyorlar 4 tane falan hepsi düşüyor zaten. Ben üzülürken bir bakıyorum gülümseyince gözükmüyor hatta dişlerim normal hayattan daha beyaz ve düzgün ve sadece çürük içinden böcek çıkan kötü dişlerimi kırmışlar onlar çıkmış yerinden...Ha birde ağzımı elime alıp temizliyorum galiba tükürük bezlerim iyi çalışıyormuş bu yüzden ağzımın kenarında büyük yaprak çıkmış onları elimde temizliyorum kısaltıyorum sistem buymuş herkesin ağzında yaprak varmış yani.:(((çok garip günlerdeyim yorumlayacaklardan ALLAH razı olsun. Farkındayım çok detay veriyorum ve yoruyorum ama bu daha atladığım halim yoruyorum sizleri ALLAH razı olsun..


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Yatakhane Görmek


  Aleykum selam. Rüya sahibi için baba tarafından olan akrabalar hakkında bazı üzücü şeyler yaşamasına işaret eder. ayrıca iyi niyetli olmaya, yardım etmeye ve kötü sonuçlar beklerken hayırlı şeylerle karşılaşacağına işaret olarak tabir edilir. Rüyan genel olarak hayırlı ve güzel bir rüyadır denilebilir. Sende hayırlısını dilemelisin. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


+ Yorum Gönder