Rüyada Yelek Görmek 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  Hoca Moderatör
  Hoca
  Moderatör

  Üye No: 11
  Mesaj Sayısı: 19,328
  Tecrübe Puanı: 233

  Rüyada Yelek Görmek


  RÜYADA YELEK
  Rüyada yelek görmek, dertlerle uğraşmak anlamına gelir.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  YAZGÜLÜ Bayan Üye
  YAZGÜLÜ
  Bayan Üye

  Üye No: 103208
  Mesaj Sayısı: 764
  Tecrübe Puanı: 8

  Cevap: Rüyada Yelek Görmek


  Rüyada yelek görmek birilerinden ailenizden yada yakın bir dostunuz dan çok büyük destek göreceğinize ve bu sayede huzura ererek çok mutlu bir hayat olacağına işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada altın renginde bebek yeleği görmek


  Selamün aleyküm. Geçen gece rüyamda altın renkli tertemiz bir çocuk hırkası gördüm,altından mıydı hatırlamıyorum ama altın renkte olduğunu net hatırlıyorum.Çok içten istediğim bir dileğim var ve duamı ettikten sonra aynı gece bu rüyayı gördüm. Meali hayırlı mıdır? Teşekkür ederim.


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Yelek Görmek


  Aleykum selam. Evet, bu rüya çok hayırlıdır. Başarılı işlere imza atacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve Allah'ın izniyle dualarının kabulüne işarettir. Sende Allah'tan hayırlısını dile, herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Mabel Üye
  Mabel
  Üye

  Üye No: 120207
  Mesaj Sayısı: 9
  Tecrübe Puanı: 1

  Rüyamda kendimi üniversitede görüyorum tuvalete giricem diye bir odaya giriyorum tam üstümü çıkartıcakken bakıyorum sınıf karşımda hoca var sonra kendime geliyorum utanıyorum bi an daha sonra o gördüğüm hocanın dersine giriyorum benimle ilgileniyor sonra bana kumaş kırmızı yelek giydiriyor bnm icimdede mavi yelek varmış sonra başımada örgü kırmızı bere takıyo ve bakın nasıl diye sınıfa gösteriyo beni sınıftakilerinde bazıları bakmıyo bu şekilde rüyam


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,851
  Tecrübe Puanı: 10

  Toplumda davranışlarına dikkat etmek, kötü bir duruma düşmemek için elinden geleni yapmaya çalışmak, iffetini korumak gibi ahlakına ve terbiyene yönelik hususlara dikkat çekmektedir. Doğrusunu en iyi bilen Allah'tır.


+ Yorum Gönder