Rüyada Yorgan Görmek 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  Hoca Moderatör
  Hoca
  Moderatör

  Üye No: 11
  Mesaj Sayısı: 19,326
  Tecrübe Puanı: 233

  Rüyada Yorgan Görmek


  YORGAN
  Rüyada yorgan gören kişi mutlu olacak demektir. Akıllıca davranmak rahat bir geleceğe sahip olmanızı sağlayacak demektir. yorumlanır.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  YAZGÜLÜ Bayan Üye
  YAZGÜLÜ
  Bayan Üye

  Üye No: 103208
  Mesaj Sayısı: 764
  Tecrübe Puanı: 8

  Cevap: Rüyada Yorgan Görmek


  Rüyada yorgan görmek bekar iseniz yuva kuracağınıza ve topluluğa,size kol kanat gerecek büyüklerinizin yanınızda olduğuna ve çok yakın bir zamanda sizinle duygusal bir konuda konuşma yapacaklarına işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Yorgan Görmek


  Ruyamda bir bebegn ağladığını bu bebeğe sut ısıtıp biberonla verdiğimi gördüm bir dükkan gibi birer yerden un alacagim torba ile alıyorum ağır olduğu için küçük bir araba katıyorlar sonra annem veya kardeşim gelip alır diyorum torba ağır olduğu için en son bir yorgan gördüm beyaz sadece en üst kısmında kirmizi çiçek var ama canlı değil sonra o kahverengi renk alıyor bu arada bekar biriyim bu rüyayı öyle yorumlayabilir misiniz


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Yorgan Görmek


  Allah'a çok yalvardığın ve olmasını çok istediğin bir işinin olacağına işaret eder. Ayrıca bolluk, bereket ve ferah dolu günlerin gelmesine alamet eder. Bekar bir kimse içinde kısmetinin açık olacağına yorumlanır. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Büşra uysal Üye
  Büşra uysal
  Üye

  Üye No: 119434
  Mesaj Sayısı: 9
  Tecrübe Puanı: 1

  Selaminaleykum ben rüyamda kaynanamin evinde benim yeşil yün döşeğimi ve hurc icinde yorganlarimi gördüm dürülmüş dolap gibi bir yerde duruyordu birde tam olarak hatırlamıyor ama raf gibi bir yerde çarşaf yastık kılıfı yorgan kılıfı gibi birşeyler vardı onlarada bakıyordum kaynanama birşeyler söylüyorum ama ne söylediğimi hatırlamıyorum rabbim hayra cikarsin inşallah şimdiden teşekkürler


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,855
  Tecrübe Puanı: 10

  Ve aleyküm selam. Hayırlı bir rüyadır. Kişinin evliliğinin mutlu ve huzurlu bir şekilde süreceğine, etrafınızdakilere yararınızın dokunacağına, güvende ve tehlikelerden uzak bir ömre delalet eder. En doğrusunu bilen bir tek Allahtır elbette.


+ Yorum Gönder