Rüyada Yufka Görmek 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi
 1. 1
  Hoca Moderatör
  Hoca
  Moderatör

  Üye No: 11
  Mesaj Sayısı: 19,328
  Tecrübe Puanı: 233

  Rüyada Yufka Görmek


  RÜYADA YUFKA
  Rüyada yufka görmek çektiğiniz sıkıntılardan kurtulacağınıza ve rahat ve huzurlu bir hayat göstereceğinize işaret eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  YAZGÜLÜ Bayan Üye
  YAZGÜLÜ
  Bayan Üye

  Üye No: 103208
  Mesaj Sayısı: 764
  Tecrübe Puanı: 8

  Cevap: Rüyada Yufka Görmek


  Rüyada yufka görmek kısa süre içerisinde işlerinizin hayırlı bir şekilde artacağına sorunların ve sıkıntıların sona ererek uzun zamandır çalıştığın bir konuyu rafa kaldırmak zorunda kaldığın bir iş de büyük bir başarı kazanacağına işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Rüyada küflenmiş yufka görmek


  Merhaba rüyamda buzdolabında 4-5 paket yufka oluyor ve hepsinde nokta nokta birkaç küf oluşmuş oluyor sonra toplayıp hepsini atıyorum üzülerek. rüyamı yorumlar mısınız.

  Ama yufkalar küflenmeye başlamış oluyor ve atıyorum yine aynı manayamı getirmeliyim tesekkür ederim yorumlarınız için de


 4. Reklam

 5. 4
  arifselim Yönetici
  arifselim
  Yönetici

  Üye No: 211
  Mesaj Sayısı: 29,935
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Yufka Görmek


  Merhaba. Rüyada yufka görülmesi çok hayırlıdır ama küflü olarak görülmesi maddi anlamda sorunlarla karşılaşmaya ve maddi gelirin azalmasına tabir edilir. Yinede Allah'tan hayırlısını dilemek en güzelidir. Herşeyi hakkıyla bilen sadece Allah'tır.


 6. 5
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Hayırlı geceler annem rüyasında benim yufka açtığımı ve pisirdigimi görmüş ama pişen yufka ortada yokmuş annem Gil ciger pisirm iş yemişler ama pişirip yedikleri ciğeride görmemiş ama ben yiyeyim diye bana el kadar ciger ayırmış çiğ ekmeği yaptıktan sonra ates de pisir ye diyormuş


 7. 6
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,851
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı geceler. Rüyanızda genel olarak gördüğünüz yemekler gerçek hayattaki gibi haz duyulan şeylerin varlığına ve gerçekleşme olasılığı olan durumları gösterir. İş, para, sağlık ve hayattan tat almak istediğiniz şeyleri yaşayacağınıza işaret eder. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır tabiki.


 8. 7
  Ferit ali Üye
  Ferit ali
  Üye

  Üye No: 119867
  Mesaj Sayısı: 12
  Tecrübe Puanı: 1

  Hayırlı geceler hocam ben rüyamda bir evdeyim 3 büyük direk kuru yufka ekmek var sonra bir rüzgar ediyor hafif direğin yarısı yıkılıyor sonra olmuş olan bir tanıdığımızı gördüm bana kızacak diye korkuyorum yufka ekmekler kırıldıya olmuş olan tanıdığımızın beyaz başörtüsü var başında bir ceviz ağacı altındayız yeşil kabuklu ceviz alıyor yerden kırıyor ben kırma onlar boştur diyorum ve boş çıkıyor içi ara sıra ceviz ağacından yeşil ceviz düşüyor hayır diyelim hayır olsun inşallah rüyam.


 9. 8
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,851
  Tecrübe Puanı: 10

  Hayırlı günler. Hakkında hayırlı olmayacak ve dünyana ahiretine zarar verebilecek yollara başvuracağın ve bunun helal olmayan kazançlar getireceğini hatanın yolun başında iken fark ederek doğru yola meyl edeceğine ömründe hayırlı gelişmeler, ilişkiler ve kazançlar sağlayacağına delalet etmektedir. Doğrusunu bilen Allah'tır.


+ Yorum Gönder