Rüyada Yün Görmek 5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi
 1. 1
  Hoca Moderatör
  Hoca
  Moderatör

  Üye No: 11
  Mesaj Sayısı: 19,317
  Tecrübe Puanı: 233

  Rüyada Yün Görmek


  Rüyada YÜN
  Rüyada yün görmek, helal yoldan para kazanacağınıza işaret eder. Yün doldurmak, yakında evlilik yapacağınıza işaret eder.

  İlgili Yazılar

 2. 2
  YAZGÜLÜ Bayan Üye
  YAZGÜLÜ
  Bayan Üye

  Üye No: 103208
  Mesaj Sayısı: 763
  Tecrübe Puanı: 8

  Cevap: Rüyada Yün Görmek


  Rüyada yün görmek ailenize ve sizin yemiş olduğunuz ekmeklerin hepsi helal ekmek olarak söylenmekte son lokmasına kadar boğazınızdan helal şeylerin geçmesi ve kazancına hiç bir zaman haram katmamasına işaret eder.


 3. 3
  Kayıtsız Üye Misafir
  Misafir

  Yorum: Rüyada Yün Görmek


  Selamun aleykum rüyamda bilmediğim bir evdeyim iki odada da yunler serilmiş yerlere.bir ara odaya giriyom yunun içinden siyah kısa baylu yılan çıktı hemen arkasından horoz çıktı.horoz onun kuyrugundan tutmuş kaçmasına izin vermiyor.sonra horoz beni gördü ağzında yılanın kuyruguyla bu defa beni kovalıyor koşuyorum dışarı doğru orda arkabalarimda var şaşkın şaşkın bakıyorlardı korkma diyorlardı.sonra başka bir odada bilmediğim bir erkek çocuğunu bir iki yaşlarında emzirmeye başladım.(gerçekte çocuğum yok.)


 4. Reklam

 5. 4
  Tohat Yönetici
  Tohat
  Yönetici

  Üye No: 104729
  Mesaj Sayısı: 4,955
  Tecrübe Puanı: 10

  Yorum: Rüyada Yün Görmek


  Ve aleyküm selam. Maddiyatla alakalı olarak gerçekleşecek bir mevzuya işaret eder. İş veya maddi bir konuda gireceğiniz bir yolda helal yoldan para kazanmaya ve elinizden geleni yapmaya çalışırken birilerinin sizin önünüze engel koyacağına fakat sizin gücünüzün her şeye yetebileceğine delalet eder. Hakkıyla bilen bir tek Allahtır tabiki.


+ Yorum Gönder